Przeczytaj w weekend

Wolfenstein: Youngblood doczeka się opcji pauzowania gry

Twórcy zapowiedzieli kolejną aktualizację do Wolfenstein: Youngblood. Wprowadzi ona między innymi możliwość zatrzymywania rozgrywki.

Twórcy zapowiedzieli kolejną aktualizację do Wolfenstein: Youngblood. Wprowadzi ona między innymi możliwość zatrzymywania rozgrywki.

Michał Czubak
Michał Czubak

W grach online pauza jest trudna do zaimplementowania, ale inaczej sprawy wyglądają w trakcie rozgrywki solo. Mimo tego, w Wolfenstein Youngblood takiej opcji nie ma. Twórcy zamierzają jednak to zmienić i zapowiedzieli nową aktualizację, która pozwoli na zatrzymywanie rozgrywki podczas samotnej zabawy. 

Ponadto doczekamy się mniejszych poprawek związanych z balansem broni, obrażeniami od konkretnych rodzajów pocisków czy eksplozji i eliminację kolejnych błędów gry.

Aktualizacja 1.0.4 ma zostać wydana w przyszłym tygodniu. Konkretny termin nie został podany, ale już zapewniono, że trwają prace nad następnym patchem, który wyeliminuje jeden z największych mankamentów, za który obrywało się Wolfenstein Youngblood w recenzjach.

Po wprowadzeniu łatki 1.0.5 m.in. w grze pojawi się więcej punktów kontrolnych, a przeciwnicy nie będą zachowywali się tak, jak "gąbki na pociski". Pojawią się także opcje związane z wyłączeniem lub włączeniem paska poziomu życia u naszych przeciwników i walki z bossami mają być nieco łatwiejsze.

Źródło: vg247.com / fot. Bethesda

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV