Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "  

Advertisement
 

Wolverine użył rozgrzanych szponów. Zobacz kadr z komiksu

Wolverine w komiksie Marvela dostał moc, dzięki której jego szpony rozgrzewają się do czerwoności. W nowym zeszycie bohater po raz pierwszy użył tego w niekonwencjonalny sposób.

Wolverine jest bohaterem komiksu Return of Wolverine, który obecnie jest wydawany w USA. W kontynuacji historii Logan budzi się i poznaje kobietę imieniem Ana. Są razem w obozie, który należy do grupy zwanej Soteira. Kobieta mówi Loganowi, że porwali jej syna i zachęca go do tego, by przypomniał sobie, kim kiedyś był. Po to, by odnalazł jej dziecko.

Razem udają się do łodzi i na jej pokładzie gonią porywaczy. Udają się do miasta należącego do Soteiry, a Logan zastanawia się, czy chcą użyć chłopaka jako inkubator do jakiejś broni. Przemyślenia przerywa mu niespodziewany atak dwóch żołnierzy. Jednym z nich jest słynny Omega Ren, ale Ana zrzuca go do wody przy pomocy harpuna. Drugim okazuje się Daken, syn Logana, ale bohater nie pamięta swojego dziecka. Rozpoczyna się walka, w której Daken zdobywa przewagę. Wtedy Wolverine wchodzi w tryb brutalnej wersji samego siebie. Gdy jego emocje sprawiają, że staje się niczym berserker, jego szpony zaczynają się rozgrzewać. Wówczas Wolverine bierze paliwo i dzięki szponom rozpala je, tworząc coś w rodzaju miotacza ognia.

Wygląda też na to, że rozgrzane szpony Logana są ściśle związane z jego stanem emocjonalnym. Więcej informacji na temat tej tajemniczej mocy na pewno pojawi się w kolejnych zeszytach.

-
spoilery
-

W galerii kadr z komiksu z omawianej sceny oraz poprzednie związane z rozgrzanymi szponami Logana:

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

Gotham – tak będzie wyglądać Joker?…

Gotham nie tylko pokaże Batmana w ostatnich odcinkach serialu, ale także w pełni ukształtowanego Jokera.…

Adam Siennica
-

Bumblebee to reboot? Hasbro potwierdza

Bumblebee miał bardzo luźny związek z filmami serii Transformers. Pomimo tego producenci zapewniają, że to…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – grafiki superbohaterów…

Do sieci trafiły nowe grafiki postaci z filmu Avengers: Koniec gry. Zobaczymy je na materiałach…

Adam Siennica
-

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw…

Dwayne Johnson opublikował zdjęcia z ostatniego dnia na planie filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i…

Adam Siennica
-

The Gifted: Naznaczeni – zdjęcia z…

The Gifted: Naznaczeni to serial inspirowany komiksach ze świata X-Menów. Zdjęcia pokazują ujęcia z ostatniego…

Adam Siennica
-

Code 8 – fragment filmu sci-fi…

Code 8 to pełnometrażowy film science fiction oparty na krótkometrażówce pod tym samym tytułem. Do…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
 

Advertisement