World of Warcraft Classic z datą premiery. Zobacz wyjątkową edycję z okazji 15-lecia gry

W tym roku fani World of Warcraft mogą liczyć na kilka atrakcji - w tym debiut klasycznej wersji gry oraz wyjątkową edycję kolekcjonerską.

W tym roku fani World of Warcraft mogą liczyć na kilka atrakcji - w tym debiut klasycznej wersji gry oraz wyjątkową edycję kolekcjonerską.

Gracze od dawna prosili firmę Blizzard Entertainment o stworzenie klasycznych serwerów World of Warcraft. Takich, na których mogliby oni grać w pozbawioną dodatków wersję tego MMORPG, z wszystkim zaletami i wadami tego rozwiązania. Ostatecznie taką wersję produkcji zapowiedziano w 2017 roku, a dopiero teraz ujawniono jej datę premiery. W World of Warcraft Classic zagramy 27 sierpnia tego roku. Gra umożliwi zabawę w wersji 1.12, czyli z aktualizacją Drums of War.

To jednak nie koniec niespodzianek dla fanów World of Warcraft. Jednocześnie ujawniono też wyjątkową edycję kolekcjonerską z okazji 15 urodzin gry. Zestaw będzie zawierał 30-dniowy abonament, dwa wierzchowce (po jednym dla frakcji), statuetkę przedstawiającą Ragnarosa, przypinkę z Onyxią, podkładkę pod mysz oraz grafiki z gry. Zestaw ten wyceniono na 99$ (ok. 430 zł) i niestety błyskawicznie wyprzedał się on w oficjalnym sklepie firmy Blizzard. Ma on jednak pojawić się także w innych sklepach - dokładnej daty jednak nie ujawniono.

Źródło: worldofwarcraft.com / fot. Blizzard

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV