Przeczytaj w weekend

World of Warcraft Classic z datą premiery. Zobacz wyjątkową edycję z okazji 15-lecia gry

W tym roku fani World of Warcraft mogą liczyć na kilka atrakcji - w tym debiut klasycznej wersji gry oraz wyjątkową edycję kolekcjonerską.

W tym roku fani World of Warcraft mogą liczyć na kilka atrakcji - w tym debiut klasycznej wersji gry oraz wyjątkową edycję kolekcjonerską.

Gracze od dawna prosili firmę Blizzard Entertainment o stworzenie klasycznych serwerów World of Warcraft. Takich, na których mogliby oni grać w pozbawioną dodatków wersję tego MMORPG, z wszystkim zaletami i wadami tego rozwiązania. Ostatecznie taką wersję produkcji zapowiedziano w 2017 roku, a dopiero teraz ujawniono jej datę premiery. W World of Warcraft Classic zagramy 27 sierpnia tego roku. Gra umożliwi zabawę w wersji 1.12, czyli z aktualizacją Drums of War.

To jednak nie koniec niespodzianek dla fanów World of Warcraft. Jednocześnie ujawniono też wyjątkową edycję kolekcjonerską z okazji 15 urodzin gry. Zestaw będzie zawierał 30-dniowy abonament, dwa wierzchowce (po jednym dla frakcji), statuetkę przedstawiającą Ragnarosa, przypinkę z Onyxią, podkładkę pod mysz oraz grafiki z gry. Zestaw ten wyceniono na 99$ (ok. 430 zł) i niestety błyskawicznie wyprzedał się on w oficjalnym sklepie firmy Blizzard. Ma on jednak pojawić się także w innych sklepach - dokładnej daty jednak nie ujawniono.

Źródło: worldofwarcraft.com / fot. Blizzard

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV