Przeczytaj w weekend

Wpadka w kinach. Spoilerowy zwiastun Spider-Mana przed Avengers: Koniec gry

Część kin na całym świecie popełniło niewybaczalną wpadkę przed seansem filmu Avengers: Koniec gry - widzom wyświetlono pełen spoilerów zwiastun Spider-Mana.

Część kin na całym świecie popełniło niewybaczalną wpadkę przed seansem filmu Avengers: Koniec gry - widzom wyświetlono pełen spoilerów zwiastun Spider-Mana.

Avengers: Koniec gry to tegoroczny hit Marvela, który zamyka pewien etap w MCU. Twórcy produkcji dołożyli wszelkich starań, by żadne informacje na temat fabuły nie wyciekły do sieci, w związku z czym dla wielu widzów film jest jedną wielką niespodzianką. Niestety po jakimś czasie od premiery część kin zupełnie bezmyślnie zaczęła wyświetlać przed seansem zwiastun kolejnej produkcji MCU, mianowicie Spider-Man: Daleko od domu. Tak, chodzi ten o drugi zwiastun. Przepełniony spoilerami.

Nowy film o Spider-Manie rozegra się po wydarzeniach z Avengers: Endgame, a w oficjalnym zwiastunie sam Tom Holland wygłasza krótkie przemówienie mówiące o tym, by ci, którzy jeszcze nie widzieli filmu, natychmiast wyłączyli wideo - klip bowiem wyraźnie sugeruje kluczowe wydarzenia z ostatniej części Avengers. Widzowie, którzy mieli nieprzyjemność zobaczyć zwiastun przed swoim pierwszym seansem wspomnianego filmu, mogli czuć się nie tylko zdezorientowani, ale i załamani, ponieważ wprost pokazano im, jakie będą konsekwencje wydarzeń, które dopiero mają zobaczyć.

Nie wiadomo, w ilu kinach doszło do takiej sytuacji - w sieci pojawiają się niezwiązane ze sobą opinie osób, które od razu zwróciły uwagę na to zjawisko. Oburzeni sprawą są użytkownicy z całego świata, co może wskazywać na to, że tego typu wpadki miały miejsce w wielu różnych krajach. Najciekawsze jest to, że zwiastun zawierał też wspomianą przemowę Toma Hollanda - widzowie nie mogą pojąć, jak można było dopuścić do takiej wpadki i nie ukrywają swojego zdenerwowania.

Avengers: Koniec gry - film w dalszym ciągu można oglądać na ekranach kin. Spider-Man: Daleko od domu będzie mieć swoją premierę w lipcu.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV