Czarna Wdowa - kiedy rozegra się akcja filmu MCU? Intrygujące pogłoski

Czarna Wdowa to zapowiedziany film MCU, ktory skupi się na tytułowej bohaterce. Kiedy rozegra się akcja produkcji?

Czarna Wdowa to zapowiedziany film MCU, ktory skupi się na tytułowej bohaterce. Kiedy rozegra się akcja produkcji?

Michalina Reda

Michalina Reda

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Link not found to film MCU, który jest na etapie kompletowania obsady. Na razie szczegóły na jego temat są owiane tajemnicą, jednak od samego początku wiadomo było, że produkcja będzie mieć formę prequela. Pierwsze pogłoski wskazywały na to, że poznamy Natashę Romanoff jeszcze przed tym jak spotkała Iron Mana, jednak dzisiejsze doniesienia wskazują, że może być to już nieaktualne....

Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami podanymi przez zagraniczne media, akcja Czarnej Wdowy ma rozgrywać się między wydarzeniami z filmów Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów a Avengers: Wojna bez granic. Źródłem tych pogłosek jest sam Sebastian Stan, odtwórca roli Zimowego Żołnierza - aktor uczestniczył w panelu dyskusyjnym we Włoszech i zdaniem świadków, podał te informacje podczas rozmowy. Niestety do sieci nie trafił żaden zarejestrowany fragment wideo, który na własne uszy pozwoliłby usłyszeć zapowiedź Stana.

Jeżeli film o Czarnej Wdowie rzeczywiście rozegra się po Wojnie bohaterów, istnieje możliwość, że w fabule pojawią się znani bohaterowie MCU - w końcu na tamtym etapie Natasha już ich wszystkich znała. Oczywiście istnieje również możliwość, że zobaczymy ją w nowej solowej misji, bez udziału przyjaciół.

Dopóki informacje nie zostaną potwierdzone przez studio, należy podchodzić do nich jak do plotek. Będziemy informować o rozwoju projektu.

Czarna Wdowa – film ma mieć swoją premierę w 2020 roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV