„Wrogie niebo” – zapowiedź finałowego sezonu

Stacja TNT promuje finałowy sezon serialu "Wrogie niebo", który tego lata po raz ostatni pojawi się w ramówce.

Stacja TNT promuje finałowy sezon serialu "Wrogie niebo", który tego lata po raz ostatni pojawi się w ramówce.

TNT kontynuuje kampanię promocyjną swojej letniej ramówki i publikuje nowy zwiastun „Wrogie niebo”. Proodukcja powróci na ekrany 28 czerwca z finałową 5. serią, która liczyć będzie 10 odcinków.

Czytaj także: „American Crime Story” – obsada na zdjęciach

Szczegóły fabuły nie są znane oprócz tego, że bohaterowie będą musieli stoczyć ostateczną batalię o Ziemię z nowym, potężnym przeciwnikiem.

Źródło: spoilertv / Fot. TNT

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV