Przeczytaj w weekend

Wybory Paytona Hobarta - nowy teaser serialu przedstawia gwiazdorską obsadę

W sieci pojawiło się nowe wideo promocyjne serialu Netflixa od Ryana Murphy'ego, Wybory Paytona Hobarta. Premiera już w tym tygodniu.

W sieci pojawiło się nowe wideo promocyjne serialu Netflixa od Ryana Murphy'ego, Wybory Paytona Hobarta. Premiera już w tym tygodniu.

Norbert Zaskórski
Norbert Zaskórski

Serial Wybory Paytona Hobarta zadebiutuje już w najbliższy piątek, 27 września, w ofercie Netflixa. Kampania marketingowa produkcji znajduje się na ostatniej prostej. W sieci pojawiła się nowa zapowiedź, która ukazuje obsadę projektu, w której aż roi się od gwiazd i zdobywców prestiżowych nagród. Wideo jest dostępne poniżej.

Serial opowiada o tytułowym nastolatku, bogatym uczniu z Santa Barbara w Kalifornii, który już od siódmego roku życia wiedział, że w przyszłości chce zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych. Najpierw jednak będzie musiał stawić czoła najbardziej zdradliwemu środowisku politycznemu ze wszystkich: Liceum Saint Sebastian. Aby zostać wybranym na przewodniczącego samorządu, zapewnić sobie miejsce na Harvardzie i nie zboczyć z drogi do sukcesu, Payton będzie musiał przechytrzyć swoich szkolnych kolegów nie łamiąc przy tym własnych zasad moralnych i nie narażając na szwank swojego wizerunku.

W obsadzie znaleźli się Ben Platt, Gwyneth Paltrow, Jessica Lange, Zoey Deutch, Lucy Boynton, Julia Schlaepfer, Laura Dreyfuss, Rahne Jones, Theo Germaine, David Corenswet, Bob Balaban i Benjamin Barrett.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV