Przeczytaj w weekend

Wygraj Soundbary Samsung Harman Kardon – rozwiązanie konkursu

Wyłoniliśmy zwycięzców konkursu, w którym do wygrania były soundbary Samsung Harman Kardon!

Wyłoniliśmy zwycięzców konkursu, w którym do wygrania były soundbary Samsung Harman Kardon!

naEKRANIE
naEKRANIE
Tagi:  samsung 

Po raz kolejny społeczność naEKRANIE wykazała się ogromną kreatywnością. Przedarcie się przez kilkaset odpowiedzi zabrało nam nieco więcej czasu, niż zakładaliśmy, ale udało się! Wytypowaliśmy zwycięzców, którzy wygrali w naszym konkursie!

Przekonywaliście nas, jak fantastycznie brzmiałyby wasze ulubione filmy, gry i seriale w parze z soundbarami firmy. Opowiadaliście, jakie wrażenie wywarły na was pierwsze wizyty w kinie. Wykazaliście się także umiejętnościami tworzenia rebusów i wierszy. Wszystkim uczestnikom gratulujemy niesamowitej kreatywności.

Dla dwójki szczęśliwców tegoroczne święta będą wyjątkowe. Oto zwycięzcy w konkursie Wygraj Soundbary Samsung Harman Kardon:

Pierwsze miejsce: Soundbar Samsung Harman Kardon Q70 trafia w ręce Jana za jego fascynację grą Dissidia Final Fantasy NT.

Drugie miejsce: Soundbar Samsung Harman Kardon Q60 trafia do Agaty, która chciałaby udźwiękowić przy pomocy soundbara wielogatunkowy autorski film Rodzice w opałach.

Oprócz tego przyznaliśmy także trzy nagrody trzeciego stopnia (gry planszowe Catan), które trafią do następujących osób:

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym osobom! Z laureatami skontaktujemy się drogą mailową.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV