Wyjątkowy Xbox One X z motywem Kapitan Marvel może być Twój

Microsoft rozdaje limitowaną konsolę Xbox One X dedykowaną filmowi Kapitan Marvel. W konkursie mogą wziąć udział także Polacy.

Microsoft rozdaje limitowaną konsolę Xbox One X dedykowaną filmowi Kapitan Marvel. W konkursie mogą wziąć udział także Polacy.

Michał Czubak

Michał Czubak

Do 28 marca trwa twitterowa zabawa Microsoftu, w ramach którego firma odda w ręce zwycięzcy specjalny model konsoli Xbox One X z motywem tematycznym związanym z filmem Captain Marvel. Konsola jest jedyna w swoim rodzaju - i to dosłownie, bo powstał tylko jeden taki egzemplarz. Co istotne, w zabawie mogą wziąć udział również gracze z Polski. Wystarczy być aktywnym użytkownikiem usługi Xbox Live. Microsoft wycenia sprzęt na 600 dolarów.

Aby mieć szansę wygrania konsoli, wystarczy tylko puścić w obieg dalej poniższy tweet z odpowiednim hasztagiem. Zwycięzca o wygranej zostanie poinformowany w terminie 30 dni od jego wyłonienia.

Źródło: twitter.com / fot. Microsoft

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV