Przeczytaj w weekend

Xbox One bez napędu optycznego z premierą w maju?

Według niepotwierdzonych informacji, już w kwietniu będziemy mogli składać przedpremierowe zamówienia na konsole Xbox One bez napędu optycznego.

Według niepotwierdzonych informacji, już w kwietniu będziemy mogli składać przedpremierowe zamówienia na konsole Xbox One bez napędu optycznego.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Po raz pierwszy o konsoli Xbox One pozbawionej napędu optycznego usłyszeliśmy w ubiegłym roku. Teraz znów informacje wracają, za sprawą Windows Central. Serwis informuje, że Microsoft przygotowuje się do uruchomienia zamówień przedpremierowych na sprzęt. Konsola, której nazwa ma brzmieć Xbox One S All-Digital Edition, ma zadebiutować w połowie maja i ma być to globalna premiera. Pre-ordery na ten sprzęt mają być przyjmowane w kwietniu.

Odchudzenie konsoli o napęd optyczny wpłynie na cenę sprzętu, który ma być o około 100 dolarów tańszy od tradycyjnego modelu Xbox One S.

Powyższe informacje należy traktować z przymrożeniem oka. Microsoft w żaden sposób nie odniósł się do tych rewelacji.

 

Źródło: windowscentral.com / fot. Microsoft

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV