Przeczytaj w weekend

„Wyspa tajemnic” – Martin Scorsese zrobi też serial

Martin Scorsese stanie za kamerą serialu "Ashecliffe", który jest oparty na jego filmie Wyspa tajemnic. Projekt tworzony jest w HBO.

Martin Scorsese stanie za kamerą serialu "Ashecliffe", który jest oparty na jego filmie Wyspa tajemnic. Projekt tworzony jest w HBO.

Wyspa tajemnic ("Shutter Island") to film oparty na książce Dennisa Lehane'a. Sam pisarz napisze scenariusz razem z Tomem Bernardo, a Scorsese stanie za kamerą pilota. Leonardo DiCaprio będzie producentem wykonawczym.

Czytaj także: Martin Scorsese o rock'n'rollu dla HBO

Roboczy tytuł serialu brzmi "Ashecliffe", co jest nazwą szpitala, który badał bohater grany przez DiCaprio. Serial rozgrywać się będzie rozgrywać się przed wydarzeniami z filmu i skupi się na dawnej historii tej instytucji. Zobaczymy, jak to miejsce zostało założone w latach 20. ubiegłego wieku, jak twórcy popełniali wiele złych czynów i wymyślali metody leczenia psychicznie chorych.

Na razie nie wiadomo, kiedy mogą rozpocząć się prace nad pilotem.

Źródło: Collider.com

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV