Wyspa: wkrótce ukaże się powieściowe połączenie horroru i thrillera

Wyspa to kolejna propozycja dla młodzieży łącząca elementy thrillera i horroru, a wszystko to przedstawione za pomocą trzymającej w napięciu fabuły.

Wyspa to kolejna propozycja dla młodzieży łącząca elementy thrillera i horroru, a wszystko to przedstawione za pomocą trzymającej w napięciu fabuły.

Wyspa to powieściowe połączenie thrillera i horroru. Autorką powieści jest Bryony Pearce. Wyspa ukazała się w tej samej serii, co między innymi niedawno wydany w naszym kraju Las Sharon Gosling.

Fabuła Wyspy może budzić skojarzenia chociażby z Igrzyska śmierci: tu także bohaterowie biorą udział w grze, wykonują kolejne zadania, a stawką jest ich życie. 

Wyspa ukaże się nakładem wydawnictwa Zielona Sowa już 31 lipca. Oto okładka i opis:

Wyspa - okładkaŹródło: Zielona Sowa

Milion funtów na głowę. 
Oszałamiająca nagroda zwabia pięcioro przyjaciół na bezludną wyspę i przekonuje do udziału w pełnym zagadek turnieju Iron Teen, organizowanym przez milionera Marcusa Golda. Wykonując kolejne zadania, ścigając się z czasem i innymi zespołami, szybko orientują się, że tu nie chodzi o zwykłą zabawę, a gra toczy się o najwyższą stawkę ? ich życie. Czy w sytuacji zagrożenia życia przyjaciele: Ben, Lizzie, Will, Grady i Carmen będą trzymać się razem, aby przeżyć? 
Przetrwają tylko najlepiej przystosowani...
Uwaga: wciągający i trzymający w napięciu horror przeznaczony wyłącznie dla starszych czytelników!

Źródło: Zielona Sowa / fot. Zielona Sowa

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV