

Do wywiadu doszło 23 marca w Londynie, dzień po europejskiej premierze filmu Batman v Superman: Dawn of Justice. Zack Snyder to reżyser tego filmu oraz nadzorca kreowania uniwersum DC, czyli kinowych produkcji opartych na komiksach DC, które osadzone są w tym samym świecie.
Obejrzyj inne nasze wywiady z obsadą Batman v Superman:
-
Piękna Gal Gadot o postaci Wonder Woman i filmie
-
Jesse Eisenberg o czarnym charakterze - Lexie Luthorze i jego motywacjach - mówi trochę po polsku
-
Amy Adams o Lois Lane, kobietach w kinie akcji, trudach pracy i supermocach, które chciałaby dać swojej bohaterce
Zobaczycie w wywiadzie, jak Zack Snyder, fan Gwiezdnych Wojen, komplementuje moją koszulkę z DJ'em Yodą. To co mówię chwilę później tłumaczę bardzo prosto. Jestem i zawsze będę fanem Gwiezdnych Wojen, ale tego dnia cieszyłem się, że dostałem w końcu najlepszego filmowego Batmana, na jakiego czekałem. Snyder okazał się pozytywnym gadułą, z którym po wywiadzie jeszcze rozmawiałem o Gwiezdnych Wojnach i chwalił się zdjęciem z Markiem Hamillem, które sobie zrobił na czerwonym dywanem podczas europejskiej premiery.
Batman v Superman: Dawn of Justice zadebiutuje w Polsce już 1 kwietnia. Wywiad zawiera drobne spoilery. Polskie napisy można włączyć w opcjach odtwarzacza. Obejrzyj wywiad!

