Zakochany kundel - pierwsze zdjęcie z aktorskiej wersji kultowej animacji Disneya

W sieci zadebiutowało pierwsze zdjęcie z kolejnego, aktorskiego projektu Disneya opartego na klasycznej animacji studia.

W sieci zadebiutowało pierwsze zdjęcie z kolejnego, aktorskiego projektu Disneya opartego na klasycznej animacji studia.

Zakochany kundel to znana animacja Disneya z 1955 roku. Głównymi bohaterami są dwa psy - rasowa Lady i kundel Tramp - które niespodziewanie łączy uczucie. Produkcja doczekała się także sequela, który debiutował w 2001 roku. Disney postanowił stworzyć aktorską wersję animacji, która jednak nie trafi do kin a znajdzie się w ofercie platformy streamingowej koncernu, Disney+. Film traf do biblioteki serwisu w dniu jego premiery, czyli 12 listopada.

W czasie wczorajszej prezentacji interfejsu Disney+ ukazano pierwsze zdjęcie z aktorskiej wersji. Możecie je zobaczyć poniżej:

Zakochany kundel - aktorska wersjafot. screenrant.com

Reżyserem nowej wersji filmu będzie Charlie Bean, który w swojej karierze pracował przede wszystkim nad animacjami – takimi jak Samuraj Jack, Laboratorium Dextera czy Atomówki - Film. Głosu głównym bohaterom użyczą Justin Theroux i Tessa Thompson.

Źródło: screenrant.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV