Zakochany kundel - pierwsze zdjęcie z aktorskiej wersji kultowej animacji Disneya

W sieci zadebiutowało pierwsze zdjęcie z kolejnego, aktorskiego projektu Disneya opartego na klasycznej animacji studia.

W sieci zadebiutowało pierwsze zdjęcie z kolejnego, aktorskiego projektu Disneya opartego na klasycznej animacji studia.

Lady and the Tramp to znana animacja Disneya z 1955 roku. Głównymi bohaterami są dwa psy - rasowa Lady i kundel Tramp - które niespodziewanie łączy uczucie. Produkcja doczekała się także sequela, który debiutował w 2001 roku. Disney postanowił stworzyć aktorską wersję animacji, która jednak nie trafi do kin a znajdzie się w ofercie platformy streamingowej koncernu, Disney+. Film traf do biblioteki serwisu w dniu jego premiery, czyli 12 listopada.

W czasie wczorajszej prezentacji interfejsu Disney+ ukazano pierwsze zdjęcie z aktorskiej wersji. Możecie je zobaczyć poniżej:

Zakochany kundel - aktorska wersjafot. screenrant.com

Reżyserem nowej wersji filmu Lady and the Trampbędzie Charlie Bean, który w swojej karierze pracował przede wszystkim nad animacjami – takimi jak Samurai Jack, Dexter’s Laboratory czy The Powerpuff Girls Movie. Głosu głównym bohaterom użyczą Justin Theroux i Tessa Thompson.

Źródło: screenrant.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV