Zawartość z Breath of the Wild trafiła do gry Mario Kart 8: Deluxe

Nintendo nie zapomina o swojej produkcji. Do wyścigów trafił Link oraz jego motocykl w wersji znanej z The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Nintendo nie zapomina o swojej produkcji. Do wyścigów trafił Link oraz jego motocykl w wersji znanej z The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Ósma część Mario Kart trafiła na rynek w 2014 roku - wtedy jeszcze na Nintendo Wii U. W ubiegłym roku gra doczekała się usprawnionego portu na Switcha w formie Mario Kart 8: Deluxe. Teraz produkcja wzbogaciła się nową zawartość, która dostępna jest w ramach bezpłatnej aktualizacji.

Posiadacze gry mogą pobrać darmowy update, który wprowadza do gry Linka w Champion's Tunic oraz jego pojazd Master Cycle Zero z The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Nie zabrakło tu też pomniejszych dodatków - nowych opon oraz paralotni, która również pojawiła się w ubiegłorocznej odsłonie przygód bohatera z Hyrule.

Źródło: informacja prasowa / fot. Nintendo

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV