Zdjęcia do 2. sezonu serialu Punisher zakończone – zobacz zdjęcie

Prace na planie 2. sezonu serialu Punisher zostały już zakończone - ten fakt potwierdza zdjęcie, które trafiło do sieci.

Prace na planie 2. sezonu serialu Punisher zostały już zakończone - ten fakt potwierdza zdjęcie, które trafiło do sieci.

Jason R. Moore, który w serialu Marvel’s The Punisher wciela się w rolę Curtisa Hoyle'a, zamieścił w sieci zdjęcie potwierdzające, że prace na planie kolejnej odsłony serii zostały już zakończone. Zobaczcie sami:

Curtis - Director - Frank. it’s a wrap! #thepunisher

Post udostępniony przez Jason R. Moore (@jasonmooreofficial)

Amerykańskie portale zajmujące się tematyką popkulturową spekulują, że 2. sezon może pojawić się w ofercie platformy Netflix jeszcze szybciej, niż początkowo zakładano. Najczęściej w tym kontekście przywoływany jest pierwszy kwartał przyszłego roku.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV