Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Punisher – ważna postać powróci w 2. sezonie. Zobacz wideo z planu

W sieci pojawiło się nowe wideo z planu 2. sezonu serialu Marvel's The Punisher, które zdradza, że w produkcji powróci znana z pierwszej odsłony serii postać.

W sieci pojawiło się nowe wideo z planu 2. sezonu serialu Marvel's The Punisher, które zdradza, że w produkcji powróci znana z pierwszej odsłony serii postać.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

W finale 1. sezonu serialu Marvel’s The Punisher doszło do walki tytułowego bohatera i Billy'ego Russo. Drugi z nich uległ ciężkim obrażeniom - wielu fanów spekulowało, że właśnie w tym momencie doszło do jego przemiany w złoczyńcę znanego w komiksach jako Jigsaw. Wygląda na to, że coś jest na rzeczy, o czym może przekonywać najnowsze wideo z planu. Pojawiają się w nim Jon Bernthal i Ben Barnes, ekranowy Russo. Komentatorzy podejrzewają jednak, że wygląd antagonisty może się zmienić, tak, by bardziej przypominał on komiksowy pierwowzór.

Billy Russo - Jigsaw
Źródło: Marvel

Data premiery 2. sezonu nie została jeszcze ustalona.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Netflix

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV