Przeczytaj w weekend

Złote Globy 2019 – wiemy, kto poprowadzi galę wręczenia nagród

Ujawniono duet, który poprowadzi uroczystą galę wręczenia statuetek Złotych Globów w przyszłym roku.

Ujawniono duet, który poprowadzi uroczystą galę wręczenia statuetek Złotych Globów w przyszłym roku.

Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej ogłosiło, że Sandra Oh i Andy Samberg będą gospodarzami przyszłorocznej gali rozdania Złotych Globów. Aktorka obecnie występuje w uznanym przez krytyków serialu Killing Eve. Natomiast Samberg gra główną rolę w nagrodzonej Złotym Globem produkcji komediowej Brooklyn Nine-Nine.

Tym razem transmisję rozdania statuetek przeprowadzi NBC. Uroczysta gala odbędzie się 6 stycznia 2019 roku. Dla przypomnienia dzisiaj zostaną ogłoszone nominacje do nagród, o których Was poinformujemy.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: FOX

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV