Znamy datę premiery 4. sezonu serialu Halt and Catch Fire

Poznaliśmy datę premiery nowego sezonu popularnego serialu dramatycznego stacji AMC. Pojawiły się także nowe zdjęcia z produkcji.

Poznaliśmy datę premiery nowego sezonu popularnego serialu dramatycznego stacji AMC. Pojawiły się także nowe zdjęcia z produkcji.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Halt and Catch Fire to produkcja opowiadająca o początkach ery komputerowej w latach 80. ubiegłego wieku. Bohaterowie serialu łączą siły, aby stworzyć komputer, który odmieni świat. Stacja AMC ogłosiła, że 4. sezon produkcji zadebiutuje dwugodzinną premierą 19 sierpnia. W obsadzie powrócą gwiazdy serialu Lee Pace, Mackenzie Davis oraz Scoot McNairy. Będzie to zarazem ostatni sezon tej produkcji.

Zobacz także: Jason Bateman i Laura Linney w pierwszym klipie z serialu Ozark

Oto teaser zapowiadający 4. sezon:

Pojawiły się także zdjęcia promujące nową serię:

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: Bob Mahoney/AMC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV