Przeczytaj w weekend

Znamy nazwisko reżysera Angel Has Fallen, kontynuacji filmu Olimp w ogniu

Angel Has Fallen to kontynuacja filmów Olimp w ogniu i Londyn w ogniu. Stanowisko reżysera produkcji właśnie zostało obsadzone.

Angel Has Fallen to kontynuacja filmów Olimp w ogniu i Londyn w ogniu. Stanowisko reżysera produkcji właśnie zostało obsadzone.

Właśnie ogłoszono, że za kamerą nadchodzącego filmu Angel Has Fallen stanie Ric Roman Waugh, który jest znany przede wszystkim jako reżyser kina akcji. Najnowszy z jego filmów nosi tytuł Shot Caller i będzie miał swoją premierę jeszcze w tym roku. W obsadzie są Nikolaj Coster-Waldau, Lake Bell, Jon Bernthal, Emory Cohen, Omari Hardwick i Benjamin Bratt.

Czytaj także: David Harbour o Hellboyu: To heros, jakiego potrzebuje dzisiejsza Ameryka

Angel Has Fallen będzie kontynuacją wydarzeń z filmu Olympus Has Fallen oraz London Has Fallen. Pierwszy z nich opowiadał o ataku terrorystycznym na Biały Dom i Prezydenta Stanów Zjednoczonych (Aaron Eckhart). Jedynym ratunkiem okazał się być wówczas odsunięty od służby agent Secret Service, Mike Banning (Gerard Butler). W drugiej części akcja filmu przeniosła się do serca Europy  ̶  Londynu  ̶  zagrożonego zamachem podczas pogrzebu premiera. Banning, mianowany szefem ochrony prezydenta USA, znowu musiał ratować sytuację.

Postać Banninga ponownie ma zagrać Gerard Butler, jednak tym razem to on sam stanie się celem ataku terrorystycznego. Butler będzie również producentem filmu, razem z Markiem Gill'em, Mattem O’Toolem, Alanem Siegelem i Johnem Thompsonem.

Premiera Angel Has Fallen została zaplanowana na 2018 rok.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV