Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Zobacz, jak wyglądała gra Borderlands na etapie prototypu

Zanim gra Borderlands wyglądała tak, jak znamy ją dziś, tytuł prezentował się zupełnie inaczej. Obejrzyj materiały z prototypu gry.

Markę Borderlands zna chyba każdy. Jedną z cech charakterystycznych serii jest cel-shading, czyli grafika na wzór kreskówki. Co ciekawe, na pewnym etapie produkcji, gra miała wyglądać zupełnie inaczej. Gearbox stawiał na realistyczną oprawę i właśnie z tego etapu dewelopingu gry pochodzi poniższy materiał wideo, który przedstawia zarówno rozgrywkę, jak i przerywniki filmowe.

Seria Borderlands doczekała się trzech odsłon. Po wydanej w 2009 roku grze ukazały się następnie Borderlands 2 (2012) oraz Borderlands: The Pre-Sequel (2014), a także zbiorcze wydanie zawierające wspomniane trzy gry wraz z dodatkami w pakiecie.

-
-

Źródło: dsogaming.com / fot. 2K Games

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Wiktor Fisz
-

Pokonał mumię, zniknął i wraca jako…

Kiedyś młody bóg – adonis rozkochujący kobiety jednym spojrzeniem. Dzisiaj wykonawca charakterystyczny, zaskakujący widzów i…

Norbert Zaskórski
-

Cosplayerka robi swoje stroje z jedzenia.…

Pewna cosplayerka tworzy świetne stroje różnych bohaterów i bohaterek z jedzenia.

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów atrakcyjny marzec. Nowe seriale i filmy na marzec 2019 to…

Piotr Piskozub
-

Netflix – co jest prawdziwym powodem…

Portal Hollywood Reporter rzucił nowe światło na umowę firm Netflix i Disney związaną z emisją…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.