Zobacz, jak wyglądała gra Borderlands na etapie prototypu

Zanim gra Borderlands wyglądała tak, jak znamy ją dziś, tytuł prezentował się zupełnie inaczej. Obejrzyj materiały z prototypu gry.

Zanim gra Borderlands wyglądała tak, jak znamy ją dziś, tytuł prezentował się zupełnie inaczej. Obejrzyj materiały z prototypu gry.

Michał Czubak

Michał Czubak

Tagi:  prototyp 

Markę Borderlands zna chyba każdy. Jedną z cech charakterystycznych serii jest cel-shading, czyli grafika na wzór kreskówki. Co ciekawe, na pewnym etapie produkcji, gra miała wyglądać zupełnie inaczej. Gearbox stawiał na realistyczną oprawę i właśnie z tego etapu dewelopingu gry pochodzi poniższy materiał wideo, który przedstawia zarówno rozgrywkę, jak i przerywniki filmowe.

Seria Borderlands doczekała się trzech odsłon. Po wydanej w 2009 roku grze ukazały się następnie Borderlands 2 (2012) oraz Borderlands: The Pre-Sequel (2014), a także zbiorcze wydanie zawierające wspomniane trzy gry wraz z dodatkami w pakiecie.

Źródło: dsogaming.com / fot. 2K Games

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV