Borderlands 3 nie dla Switcha, ale jest szansa na inne odsłony serii

Randy Pitchford ma dwie wiadomości dla osób, które zainteresowane są zakupem konsoli Nintendo Switch - jedną dobrą, a jedną złą.

Randy Pitchford ma dwie wiadomości dla osób, które zainteresowane są zakupem konsoli Nintendo Switch - jedną dobrą, a jedną złą.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Nintendo zapowiadało, jeszcze przed konferencją poświęconą konsoli Switch, że urządzenie będzie wspierane przez zewnętrzne studia deweloperskie. Niestety, wygląda na to, że nie ma co liczyć na premiery wielu popularnych produkcji - tym razem ujawniono, że kolejna odsłona serii Borderlands najprawdopodobniej nie trafi na nowe urządzenie Japończyków.

Czytaj także: Nowa bohaterka trafi do gry Heroes of the Storm. To kolejna zabójczyni

Jeden z fanów zapytał Randy'ego Pitchforda, prezesa studia Gearbox, o Borderlands 3 w wersji na Nintendo Switch. Odpowiedź jasno wskazuje na to, że jest to mało prawdopodobne, bo "Nintendo ma inne priorytety".

fot. Twitter

Pitchford nie wyklucza jednak tego, że któraś odsłona serii pojawi się na nowej konsoli Nintendo, przypominając jednocześnie, że Borderlands: The Pre-Sequel wyszło w wersji na tablet Nvidia Shield, który posiada podobną specyfikację techniczną.

fot. Twitter

Źródło: twitter.com / fot. 2K Games

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV