Zobacz nowy zwiastun komedii Strażnicy cnoty

W sieci pojawił się nowy zwiastun komedii Strażnicy cnoty, o rodzicach i ich dorastających córkach. Zobaczcie wideo.

W sieci pojawił się nowy zwiastun komedii Strażnicy cnoty, o rodzicach i ich dorastających córkach. Zobaczcie wideo.

Michalina Reda

Michalina Reda

Nadchodzący film Strażnicy cnoty to komedia o rodzicach, którzy nie mogą pogodzić się z faktem, że ich córki dorastają. Gdy dziewczyny wybierają się na licealny bal, dorośli postanawiają je śledzić. Zobaczcie nowy zwiastun filmu:

W rolach głównych występują Leslie Mann, John Cena i Ike Barinholtz. Reżyserem jest debiutująca w tej roli Kay Cannon, scenarzystka serii Pitch Perfect.

Premiera 6 kwietnia.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV