Zobacz oryginalne szkice koncepcyjne Jamesa Camerona do filmów Terminator i Obcy – decydujące starcie

Entertainment Weekly zaprezentowało niepublikowane dotąd szkice koncepcyjne Jamesa Camerona z jego kultowych produkcji science-fiction.

Entertainment Weekly zaprezentowało niepublikowane dotąd szkice koncepcyjne Jamesa Camerona z jego kultowych produkcji science-fiction.

Nowy mini-serial dokumentalny James Cameron: Historia science-fiction przedstawia rozmowy reżysera Avatar z kultowymi twórcami tytułowego gatunku takimi jak Steven Spielberg, George Lucas i Ridley Scott. Z okazji premiery produkcji do sprzedaży trafiła również książka zawierająca pełne transkrypcje tych wywiadów, eseje ekspertów science-fiction oraz niepublikowane wcześniej szkice koncepcyjne Jamesa Camerona do filmów TerminatorObcy - decydujące starcie. Grafiki możecie obejrzeć poniżej.

Źródło: ew.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV