Zobacz plansze z komiksu Chew #09: Kurczę pieczone

Dziś ma premierę kolejny tom Chew, humorystycznej i abstrakcyjnej serii komiksowej. Zobaczcie czego będzie się można w środku spodziewać.

Dziś ma premierę kolejny tom Chew, humorystycznej i abstrakcyjnej serii komiksowej. Zobaczcie czego będzie się można w środku spodziewać.

Historia opowiadana przez John Layman i rysowana przez  Rob Guillory powoli zmierza do końca. W tomie zatytułowanym Chew, Vol. 9 śledzić będziemy dalsze losy cybopaty Tony'ego Chu oraz jego przyjaciół i rodziny, którzy chcą wytropić bezwzględnego mordercę siostry głównego bohatera. To, według zapowiedzi, najbardziej krwawa, najtragiczniejsza, najbardziej wyciskająca łzy oraz wzbudzająca gniew historia w całej serii.

Tom zawiera zeszyty Chew #41–45 oraz pojedynczą historię z zeszytu specjalnego Chew: Warrior Chicken Poyo. Tak prezentuje się okładka oraz przykładowe plansze z 9. tomu Chew:

Źródło: Mucha Comics / fot. Mucha Comics

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV