Zwiastun 2. sezonu serialu One Mississippi

Serialowa komedia Amazona powraca z 2. sezonem. Zobaczcie zwiastun nowej odsłony One Mississippi.

Serialowa komedia Amazona powraca z 2. sezonem. Zobaczcie zwiastun nowej odsłony One Mississippi.

Michalina Reda

Michalina Reda

Fabuła serialu One Mississippi skupia się na komediowej artystce Tig Notaro (w tej roli ona sama), która wraca do rodzinnego miasta na pogrzeb swojej matki. Odnowienie starych relacji ciągnie za sobą mnóstwo problemów, w związku z czym kobiecie trudno zaaklimatyzować się w nowym środowisku. Po sukcesie pierwszego sezonu, zamówiono kolejną odsłonę, której zapowiedź można już obejrzeć w nowym zwiastunie. Zobaczcie wideo:

Czytaj także: Netflix o tajnym programie MKUltra. Zwiastun serialu Woodworm

2. sezon zadebiutuje 8 września.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Amazon

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV