Przeczytaj w weekend

Zwiastun 2. sezonu serialu Sneaky Pete. Jest data premiery

Amazon podzielił się ze światem informacjami dotyczącymi premiery 2. sezonu serialu Sneaky Pete. Jest również zwiastun nadchodzącej odsłony.

Amazon podzielił się ze światem informacjami dotyczącymi premiery 2. sezonu serialu Sneaky Pete. Jest również zwiastun nadchodzącej odsłony.

Michalina Reda

Michalina Reda

Sneaky Pete to serial platformy Amazon, który zadebiutował w 2015 roku. Fabuła skupia się na Mariusie, który uciekając przed gangsterem, po wyjściu z więzienia przybiera tożsamość znajomego z celi (Pete’a) i rozpoczyna tym swoje nowe życie. Otoczenie Pete’a nie zdaje sobie nawet sprawy, że mają do czynienia z kimś innym. Wielkimi krokami zbliża się 2. sezon produkcji, którego zwiastun możecie obejrzeć poniżej:

W roli głównej występuje Giovanni Ribisi. Twórcami serialu są Bryan Cranston i David Shore. 2. sezon zadebiutuje 9 marca.


The End of the F***ing World tylko na NETFLIX

Advertisement

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: Amazon

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV