10 razy, kiedy Pamela Anderson nie rozebrała się (a przynajmniej nie do końca)

Dziś urodziny ma Pamela Anderson. Nie chcecie wiedzieć, które. Obecnie to już trochę zapomniana gwiazda, ale tak dwadzieścia lat temu była istnym symbolem seksu. Ba, żeby tylko symbolem...

Dziś urodziny ma Pamela Anderson. Nie chcecie wiedzieć, które. Obecnie to już trochę zapomniana gwiazda, ale tak dwadzieścia lat temu była istnym symbolem seksu. Ba, żeby tylko symbolem...

Pamela Anderson zrobiła wielką karierę dzięki rozkładówkom w „Playboyu”. Potem świetnie udało jej się to wykorzystać, a to grając w filmach i serialach, a to związując się z gwiazdami rocka, a to – dosłownie – uprawiając seks przed kamerą. Swoją drogą – to był pierwszy przypadek w historii, gdy taki film wyciekł, a jego bohaterka nie tylko dalej funkcjonowała w szołbiznesie, ale i chyba nawet na tym filmiku sporo zarobiła. Dziś to nikogo nie dziwi, ale w latach dziewięćdziesiątych!!!

Pamelę i jej kształty znają więc wszyscy, którzy pamiętają końcówkę XX wieku. Przypomnijmy je sobie dziś. Pomińmy te, gdzie tylko się rozbierała - mimo wszystko trochę zostaje. Z tego, co zostaje, wybierzmy rzeczy najciekawsze i najzabawniejsze. Oto one:

Roast

Zacznijmy niechronologicznie, ale ten filmik wyjaśni, kim jest Pamela wszystkim tym (pewnie w sumie z czterem osobom), które jej nie kojarzą. Oto równo dziesięć lat temu miał miejsce Roast Pameli – urocza impreza organizowana przez kanał Comedy Central, podczas której różne gwiazdy i komicy naśmiewają się bezlitośnie z głównego gościa. Oto początek grillowania Pameli, którego gospodarzem był Jimmy Kimmel. Tu zobaczycie w filmowym skrócie cały jej życiowy dorobek. A czego nie pokażą – Kimmel opowie:

"Dni naszego życia"

A teraz wracajmy do chronologii. Zaczęło się oczywiście od drobnej rólki w soap operze. Pamela (niczym Joanna Brodzik w „Klanie”) zaczynała w „Dniach naszego życia” jako piękność, która jest podejrzewana o romans z jednym z bohaterów:

"Married... with Children"

Al często marzył o pięknych roznegliżowanych dziewczynach. Nic dziwnego, że w jednym z jego marzeń znalazła się również Pamela (przy prawym kolanie):

"Baywatch"

Aż w końcu po pierwszych telewizyjnych doświadczeniach („Pan złota rączka”) nastąpił serial, który uświadomił istnienie Pameli wszystkim tym, którzy nie czytają „Playboya”. Jej ciało w czerwonym kostiumie stało się jednym z najważniejszych obrazów kultury lat 90.

"Scooby-Doo"

Pamela stała się także symbolem seksu dla... dzieci. No bo jak inaczej wytłumaczyć jej rolę w aktorskiej wersji kreskówki o Scooby-Doo?

 

Na stronie drugiej m.in. "Scary Movie 3" i "Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan".

Strony:
  • 1 (current)
  • 2

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV