Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

BlizzCon 2018 – najciekawsze zwiastuny i zapowiedzi

W dniach 2-3 listopada odbyła się kolejna edycja imprezy BlizzCon. W trakcie jej trwania ujawniono nowe produkcje oraz zawartość do tych, które już są dostępne na rynku. Oto najciekawsze zapowiedzi i materiały wideo, które zostały zaprezentowane.

Destiny 2

Miły gest – pecetowe Destiny 2 zostało udostępnione za darmo wszystkim graczom z okazji pierwszych urodzin tej wersji produkcji. Z promocji może skorzystać każdy – wystarczy jedynie przypisać grę do swojego konta przed 18 listopada. Jak tego dokonać? Wystarczy jedynie uruchomić aplikację Battle.Net i kliknąć w ikonę prezentu. Później trzeba jedynie pobrać niezbędne pliki z sieci i już można rozpoczynać zabawę.

Warcraft III: Reforged

Kultowa strategia czasu rzeczywistego z 2002 roku doczeka się odświeżonej wersji. Nie będzie to jednak prosty remaster, w którym podbita zostanie rozdzielczość – twórcy pokusili się też o podmienienie modeli postaci na znacznie bardziej współczesne i przyjemne dla oka. W zestawie znajdzie się również dodatek The Frozen Throne oraz edytor map, a rozgrywki wieloosobowe mają być kompatybilne z oryginalną wersją sprzed 16 lat. Do sprzedaży trafią dwie edycje gry – podstawowa wyceniona na 29,99 euro oraz edycja Spoils of War z bonusami do innych gier Blizzarda w cenie 39,99 euro. Premiera w roku 2019.

Diablo: Immortal

To zdecydowanie najbardziej kontrowersyjna zapowiedź. Diablo powraca, ale jako gra… na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Diablo: Immortal ma przedstawić wydarzenia pomiędzy drugą i trzecią odsłoną cyklu, a rozgrywka wydaje się być zbliżona do tego, co znamy z „dużych” platform. Gracze nie kryli swojego rozczarowania tym, że zamiast kolejnej części zapowiedziano jedynie grę mobilną, a najlepszym wyrazem ich niezadowolenia wydają się być oceny pod zwiastunami i wpisy na internetowych forach.

Heroes of the Storm

MOBA od firmy Blizzard doczeka się pierwszej zupełnie nowej postaci, nie związanej z innymi markami studia. Białowłosa Orphea została zaprezentowana na zwiastunie CGI oraz na drugim materiale z fragmentami rozgrywki, w którym możemy zapoznać się z jej zdolnościami. Oprócz tego ujawniono, że produkcja ta doczeka się również wielu nowości w przyszłym roku – w tym zmian w mechanice rozgrywki oraz skórek – jedną z nich będzie Leoric w stroju… woźnego.

Źródło: fot. Blizzard Entertainment
Strony: 12

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Spider-Man: Daleko od domu – co…

Zwiastun Spider-Man: Daleko od domu zadebiutował już w sieci. Czas zastanowić się, co mówi on…

Piotr Piskozub
Plotka
-

MCU – po Endgame czas na…

W sieci pojawiły się spekulacje, według których Marvel Studios rozwija wchodzący w skład MCU projekt…

Michalina Reda
-

Spider-Man: Daleko od domu – najlepsze…

Spider-Man: Daleko od domu to film MCU, którego zwiastun zadebiutował zaledwie wczoraj. Dziś natomiast przygotowaliśmy…

Michalina Reda
-

Spider-Man: Daleko od domu – oto…

Spider-Man: Daleko od domu to oczekiwany film MCU. Po dzisiejszym zwiastunie, do sieci trafił również…

Piotr Piskozub
-

Zapłaciłbyś 230 tys. zł? Poznaj najdroższe…

Chcemy przedstawić Wam listę najdroższych popkulturowych zabawek z serii Funko POP!.

Michał Czubak
-

Nowa gra z Batmanem oparta na…

W sieci pojawiły się grafiki koncepcyjne oparte o komiks Trybunał Sów. Grafiki następnie zostały usunięte.…

Co o tym sądzisz?