Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

http://bs.serving-sys.com/serving/adServer.bs?cn=display&c=19&mc=imp&pli=26632444&PluID=0&ord=1542385302.4987&rtu=-1
 

 

 

BlizzCon 2018 – najciekawsze zwiastuny i zapowiedzi

W dniach 2-3 listopada odbyła się kolejna edycja imprezy BlizzCon. W trakcie jej trwania ujawniono nowe produkcje oraz zawartość do tych, które już są dostępne na rynku. Oto najciekawsze zapowiedzi i materiały wideo, które zostały zaprezentowane.

Destiny 2

Miły gest – pecetowe Destiny 2 zostało udostępnione za darmo wszystkim graczom z okazji pierwszych urodzin tej wersji produkcji. Z promocji może skorzystać każdy – wystarczy jedynie przypisać grę do swojego konta przed 18 listopada. Jak tego dokonać? Wystarczy jedynie uruchomić aplikację Battle.Net i kliknąć w ikonę prezentu. Później trzeba jedynie pobrać niezbędne pliki z sieci i już można rozpoczynać zabawę.

Warcraft III: Reforged

Kultowa strategia czasu rzeczywistego z 2002 roku doczeka się odświeżonej wersji. Nie będzie to jednak prosty remaster, w którym podbita zostanie rozdzielczość – twórcy pokusili się też o podmienienie modeli postaci na znacznie bardziej współczesne i przyjemne dla oka. W zestawie znajdzie się również dodatek The Frozen Throne oraz edytor map, a rozgrywki wieloosobowe mają być kompatybilne z oryginalną wersją sprzed 16 lat. Do sprzedaży trafią dwie edycje gry – podstawowa wyceniona na 29,99 euro oraz edycja Spoils of War z bonusami do innych gier Blizzarda w cenie 39,99 euro. Premiera w roku 2019.

Diablo: Immortal

To zdecydowanie najbardziej kontrowersyjna zapowiedź. Diablo powraca, ale jako gra… na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Diablo: Immortal ma przedstawić wydarzenia pomiędzy drugą i trzecią odsłoną cyklu, a rozgrywka wydaje się być zbliżona do tego, co znamy z „dużych” platform. Gracze nie kryli swojego rozczarowania tym, że zamiast kolejnej części zapowiedziano jedynie grę mobilną, a najlepszym wyrazem ich niezadowolenia wydają się być oceny pod zwiastunami i wpisy na internetowych forach.

Heroes of the Storm

MOBA od firmy Blizzard doczeka się pierwszej zupełnie nowej postaci, nie związanej z innymi markami studia. Białowłosa Orphea została zaprezentowana na zwiastunie CGI oraz na drugim materiale z fragmentami rozgrywki, w którym możemy zapoznać się z jej zdolnościami. Oprócz tego ujawniono, że produkcja ta doczeka się również wielu nowości w przyszłym roku – w tym zmian w mechanice rozgrywki oraz skórek – jedną z nich będzie Leoric w stroju… woźnego.

Źródło: fot. Blizzard Entertainment
Strony: 12
 

 

Najlepsze z 24h

Norbert Zaskórski
-

Hołd dla Stana Lee. Zobacz poruszające…

Artyści złożyli hołd zmarłej legendzie komiksu. Zobacz galerię z pięknymi pracami w ich wykonaniu.

Dawid Muszyński
-

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda – recenzja…

W filmie Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda powracamy do świata wykreowanego przez J.K.Rowling, by oglądać kolejne…

Ocena recenzenta:
4
-

Narcos: Meksyk: 1. sezon – recenzja

Narcos powraca, ale już z innymi bohaterami i historią, która znowu krąży wokół narkotykowego biznesu.…

Ocena recenzenta:
8
Norbert Zaskórski
-

Aquaman – Amber Heard w pięknej…

Amber Heard, gwiazda nadchodzącego widowiska Aquaman wzięła udział w sesji zdjęciowej dla jednego z magazynów.

Norbert Zaskórski
-

Arrowverse – Ruby Rose jako Batwoman…

W sieci zadebiutowało nowe zdjęcie z crossoveru Arrowverse przedstawiające Ruby Rose jako Batwoman.

Norbert Zaskórski
-

Arrowverse – bohaterowie na kolejnym zdjęciu…

Zadebiutowało nowe zdjęcie z crossoveru Arrowverse. Pojawiły się również szczegóły fabuły wydarzenia.

Co o tym sądzisz?