BlizzCon 2018 – najciekawsze zwiastuny i zapowiedzi

W dniach 2-3 listopada odbyła się kolejna edycja imprezy BlizzCon. W trakcie jej trwania ujawniono nowe produkcje oraz zawartość do tych, które już są dostępne na rynku. Oto najciekawsze zapowiedzi i materiały wideo, które zostały zaprezentowane.

W dniach 2-3 listopada odbyła się kolejna edycja imprezy BlizzCon. W trakcie jej trwania ujawniono nowe produkcje oraz zawartość do tych, które już są dostępne na rynku. Oto najciekawsze zapowiedzi i materiały wideo, które zostały zaprezentowane.

Destiny 2

Miły gest - pecetowe Destiny 2 zostało udostępnione za darmo wszystkim graczom z okazji pierwszych urodzin tej wersji produkcji. Z promocji może skorzystać każdy - wystarczy jedynie przypisać grę do swojego konta przed 18 listopada. Jak tego dokonać? Wystarczy jedynie uruchomić aplikację Battle.Net i kliknąć w ikonę prezentu. Później trzeba jedynie pobrać niezbędne pliki z sieci i już można rozpoczynać zabawę.

Warcraft III: Reforged

Kultowa strategia czasu rzeczywistego z 2002 roku doczeka się odświeżonej wersji. Nie będzie to jednak prosty remaster, w którym podbita zostanie rozdzielczość - twórcy pokusili się też o podmienienie modeli postaci na znacznie bardziej współczesne i przyjemne dla oka. W zestawie znajdzie się również dodatek Warcraft III: The Frozen Throne oraz edytor map, a rozgrywki wieloosobowe mają być kompatybilne z oryginalną wersją sprzed 16 lat. Do sprzedaży trafią dwie edycje gry - podstawowa wyceniona na 29,99 euro oraz edycja Spoils of War z bonusami do innych gier Blizzarda w cenie 39,99 euro. Premiera w roku 2019.

Diablo: Immortal

To zdecydowanie najbardziej kontrowersyjna zapowiedź. Diablo powraca, ale jako gra... na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Diablo: Immortal ma przedstawić wydarzenia pomiędzy drugą i trzecią odsłoną cyklu, a rozgrywka wydaje się być zbliżona do tego, co znamy z "dużych" platform. Gracze nie kryli swojego rozczarowania tym, że zamiast kolejnej części zapowiedziano jedynie grę mobilną, a najlepszym wyrazem ich niezadowolenia wydają się być oceny pod zwiastunami i wpisy na internetowych forach.

Heroes of the Storm

MOBA od firmy Blizzard doczeka się pierwszej zupełnie nowej postaci, nie związanej z innymi markami studia. Białowłosa Orphea została zaprezentowana na zwiastunie CGI oraz na drugim materiale z fragmentami rozgrywki, w którym możemy zapoznać się z jej zdolnościami. Oprócz tego ujawniono, że produkcja ta doczeka się również wielu nowości w przyszłym roku - w tym zmian w mechanice rozgrywki oraz skórek - jedną z nich będzie Leoric w stroju... woźnego.

Strony:
  • 1 (current)
  • 2

Źródło: fot. Blizzard Entertainment

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV