Repertuar kin Nowość Program TV

BlizzCon 2018 – najciekawsze zwiastuny i zapowiedzi

W dniach 2-3 listopada odbyła się kolejna edycja imprezy BlizzCon. W trakcie jej trwania ujawniono nowe produkcje oraz zawartość do tych, które już są dostępne na rynku. Oto najciekawsze zapowiedzi i materiały wideo, które zostały zaprezentowane.

Destiny 2

Miły gest – pecetowe Destiny 2 zostało udostępnione za darmo wszystkim graczom z okazji pierwszych urodzin tej wersji produkcji. Z promocji może skorzystać każdy – wystarczy jedynie przypisać grę do swojego konta przed 18 listopada. Jak tego dokonać? Wystarczy jedynie uruchomić aplikację Battle.Net i kliknąć w ikonę prezentu. Później trzeba jedynie pobrać niezbędne pliki z sieci i już można rozpoczynać zabawę.

Warcraft III: Reforged

Kultowa strategia czasu rzeczywistego z 2002 roku doczeka się odświeżonej wersji. Nie będzie to jednak prosty remaster, w którym podbita zostanie rozdzielczość – twórcy pokusili się też o podmienienie modeli postaci na znacznie bardziej współczesne i przyjemne dla oka. W zestawie znajdzie się również dodatek The Frozen Throne oraz edytor map, a rozgrywki wieloosobowe mają być kompatybilne z oryginalną wersją sprzed 16 lat. Do sprzedaży trafią dwie edycje gry – podstawowa wyceniona na 29,99 euro oraz edycja Spoils of War z bonusami do innych gier Blizzarda w cenie 39,99 euro. Premiera w roku 2019.

Diablo: Immortal

To zdecydowanie najbardziej kontrowersyjna zapowiedź. Diablo powraca, ale jako gra… na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Diablo: Immortal ma przedstawić wydarzenia pomiędzy drugą i trzecią odsłoną cyklu, a rozgrywka wydaje się być zbliżona do tego, co znamy z „dużych” platform. Gracze nie kryli swojego rozczarowania tym, że zamiast kolejnej części zapowiedziano jedynie grę mobilną, a najlepszym wyrazem ich niezadowolenia wydają się być oceny pod zwiastunami i wpisy na internetowych forach.

Heroes of the Storm

MOBA od firmy Blizzard doczeka się pierwszej zupełnie nowej postaci, nie związanej z innymi markami studia. Białowłosa Orphea została zaprezentowana na zwiastunie CGI oraz na drugim materiale z fragmentami rozgrywki, w którym możemy zapoznać się z jej zdolnościami. Oprócz tego ujawniono, że produkcja ta doczeka się również wielu nowości w przyszłym roku – w tym zmian w mechanice rozgrywki oraz skórek – jedną z nich będzie Leoric w stroju… woźnego.

Źródło: fot. Blizzard Entertainment
Strony: 12
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Seksapil to moc? Bohaterki komiksów w…

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego niektóre superbohaterki wyglądają w komiksach tak, jakby balansowały na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Do końca 9. sezonu The Walking Dead zostały tylko 2 odcinki. Zwiastun i zdjęcia zapowiadają…

Dawid Muszyński
-

Miłość, śmierć i roboty: sezon 1…

David Fincher i Tim Miller przedstawiają zbiór krótkich, niezwiązanych ze sobą animowanych historii. Jak wypada…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Adam Siennica
-

Toy Story 4 – pełny zwiastun…

Toy Story 4 to najnowszy kinowy film studia Pixar. Kontynuacja przygód popularnych bohaterów zawita na…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.