Dziś wieczorem w telewizji – 19.12.2017

Ghost in the Shell oraz Wyspa z Scarlett Jonansson w rolach głównych, nowy odcinek S.W.A.T. czy Puchar Ligi Angielskiej. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

Ghost in the Shell oraz Wyspa z Scarlett Jonansson w rolach głównych, nowy odcinek S.W.A.T. czy Puchar Ligi Angielskiej. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

Tymoteusz Wronka
Tymoteusz Wronka

Dziś wieczorem w telewizji – zobacz koniecznie” to nasza inicjatywa skierowana do czytelników szukających czegoś dobrego w dostępnych w Polsce kanałach telewizyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Natomiast do przejrzenia całego programu odsyłamy tutaj.

SERIALE

Jordskott - Las zaginionych 2 (7)
20:00
Canal+ Seriale 

Gdy inspektor Eva Thornjbold wróciła do Silverhöjd, udało jej się wyjaśnić zagadkę, która kładła się cieniem na całym jej życiu. Teraz Eva rozpoczyna śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci chłopca. Trop prowadzi w kierunku pewnej fabryki, a poszlaki wskazują na konflikt, który podzielił miejscową ludność. Stawką w tej grze jest życie.

Skorpion - sezon 4, odcinek 3
21:00
AXN

Kłusownicy chcą zabić ciężarną przedstawicielkę zagrożonego gatunku jelenia. Zespół Waltera odbudowuje macicę zwierzęcia, by uratować matkę i dziecko. Tymczasem Happy i Tobby rozmawiają o przyszłości swojej rodziny.

Zobacz także:
S.W.A.T. - jednostka specjalna - sezon 1, odcinek 5 - 20:25 - (TVP 1)
Pokolenie mutantów - sezon 2, odcinek 1 - 20:50 (Polonia 1)
Billions - sezon 2, odcinki 1-2 - 21:00 (HBO 3)
MacGyver - sezon 1, odcinek 3 - 22:00 (AXN)
The Gifted: Naznaczeni - sezon 1, odcinek 8 - 22:00 (FOX)

FILMY

Ghost in the Shell
20:10
HBO

Major (Scarlett Johansson) to hybryda człowieka i maszyny. Jest agentką elitarnej jednostki Section 9, zajmującej się zwalczaniem terroryzmu i cyberprzestępczości. Pewnego dnia członkowie grupy muszą zbadać sprawę Hideo Kuze (Michael Pitt), tajemniczego i bezwzględnego terrorysty. Przestępca zamierza przejąć technologię umożliwiającą kontrolowanie ludzkich umysłów. W trakcie tego pełnego wyzwań zadania Major odkrywa zaskakujące fakty na temat własnej przeszłości. Produkcja stanowi nie tylko aktorką wersję japońskiej animacji z 1995 roku, ale także kolejną ekranizację kultowej mangi autorstwa Masamune Shirowa. W filmie wystąpili czterokrotna kandydatka do Złotego Globu Scarlett Johansson, słynny japoński reżyser Takeshi Kitano oraz zdobywczyni Oscara Juliette Binoche.

13. dzielnica
22:00
Stopklatka TV

Rok 2013, Paryż. 13. dzielnica miasta, na polecenie rządu odgrodzona jest od reszty wysokim murem. Tu rządzą mafia, gangi, przemoc i narkotyki. Jeden z tamtejszych gangów kradnie należącą do rządu broń masowego rażenia. Agent Damien Tomaso (Cyril Raffaelli), specjalista sztuk walki kształcony w najbardziej renomowanych szkołach policyjnych, zostaje wysłany do niebezpiecznego rewiru. Znajduje on sojusznika, Leito (David Belle), jednego z nielicznych mieszkańców blokowiska, który próbuje sprzeciwić się gangsterom i walczy z handlarzami narkotyków. Gangster Taha (Larbi Naceri), który ukradł broń, porwał też jego młodszą siostrę Lolę (Dany Verissimo). Leito, w miarę trwania dochodzenia, zaczyna podejrzewać, że w kradzież bomby zamieszani są najwyżsi urzędnicy państwowi, w tym również przełożeni Damiena. Wobec niezbitych argumentów partnera agent po raz pierwszy w swojej karierze chce zakwestionować wydane mu rozkazy.

Zobacz także:
Jaguar - 20:00 - TV Puls
Szklana pułapka 3 - 20:10 - Polsat
Aż poleje się krew - 21:00 - HBO 2
Hitman - 21:25 - Canal+ Film
Wyspa - 22:45 - TNT

ROZRYWKA / DOKUMENT

Drunk History - Pół litra historii - odcinek 9
23:00
Comedy Central

Celebryci, aktorzy, satyrycy oraz inne znane osoby opowiadają o historii Polski, będąc pod lekkim wpływem alkoholu. Występy ubarwiają scenki z udziałem aktorów przebranych w stroje z dawnych epok.

Unity
22:00
Sundance TV

Dokument w reżyserii Shauna Monsona próbuje odpowiedzieć na pytanie, dlaczego ludzkość - mimo rozwoju nauki, literatury, technologii, filozofii i religii - nadal niszczy świat i siebie nawzajem.

SPORT

Siatkówka mężczyzn: Puchar CEV
Asseco Resovia Rzeszów - Perungan Pojat Rovaniemi
20:25
Polsat Sport

Niecałe siedemdziesiąt minut potrzebowali rzeszowianie, aby udowodnić swoją wyższość w spotkaniu w Rovaniemi. Czwarta drużyna PlusLigi wygrała zdecydowanie w trzech setach. W ostatniej partii zdeklasowała przeciwników, wygrywając 25:9. W meczu przed własną publicznością Resovia również nie powinna stracić żadnego seta.

Piłka nożna: Puchar Ligi Angielskiej
Arsenal FC - West Ham United FC
20:40
Eleven Sports 1

Źródło: fot. Paramount Pictures

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ben Mendelsohn

Ben Mendelsohn

ur. 1969, kończy 51 lat

Cobie Smulders

Cobie Smulders

ur. 1982, kończy 38 lat

Matthew Goode

Matthew Goode

ur. 1978, kończy 42 lat

Jennie Garth

Jennie Garth

ur. 1972, kończy 48 lat

Alec Baldwin

Alec Baldwin

ur. 1958, kończy 62 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV