Przeczytaj w weekend

Dziś wieczorem w telewizji – 21.11.2017

Piłkarskie emocje w Lidze Mistrzów, początek serialu Midnight, Texas czy film Resident Evil: Ostatni rozdział. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

Piłkarskie emocje w Lidze Mistrzów, początek serialu Midnight, Texas czy film Resident Evil: Ostatni rozdział. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Dziś wieczorem w telewizji – zobacz koniecznie” to nasza inicjatywa skierowana do czytelników szukających czegoś dobrego w dostępnych w Polsce kanałach telewizyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Natomiast do przejrzenia całego programu odsyłamy tutaj.

SERIALE

S.W.A.T. - jednostka specjalna - sezon 1, odcinek 2
20:25
TVP 1

Porucznik policji Daniel "Hondo" Harrelson (Shemar Moore) zostaje mianowany dowódcą elitarnej jednostki bojowej w Los Angeles. Jego pierwszą szkołą życia była ulica, dlatego stara się zachować lojalność zarówno wobec środowiska, w którym się wychował, jak i kolegów z pracy. Próbuje wpoić podwładnym swoją zasadę, zgodnie z którą najważniejsze są komunikacja i szacunek, zaś stosowanie przemocy traktuje jako ostateczność. Niestety, zdarzają się sytuacje kryzysowe, gdy od szybkiej reakcji zależy ludzkie życie. Wówczas zasada Harrelsona nie znajduje zastosowania. Remake popularnego serialu z lat 70. ubiegłego wieku.

Midnight, Texas - sezon 1, odcinek 1
21:05
AXN Black

Manfred (François Arnaud) ma niezwykłą zdolność - potrafi komunikować się ze zmarłymi. Po przeprowadzce do tytułowego Midnight spotyka zarówno ludzi, jak i istoty nadprzyrodzone. Wśród mieszkańców teksańskiego miasteczka są: wiedźmy, wampiry, wilkołaki oraz płatni zabójcy. Manfred powoli poznaje ich zwyczaje i zamierzenia. Musi zyskać sojuszników, gdy wybuchnie wojna z siłami zła. Scenariusz serialu powstał na kanwie książkowej trylogii Charlaine Harris, pisarki, której powieści stały się inspiracją dla twórców hitowej "Czystej krwi". W głównego bohatera wciela się François Arnaud, aktor kojarzony z produkcjami "Zabiłem moją matkę" i "Rodzina Borgiów". Na ekranie partnerują mu, m.in.: Parisa Fitz-Henley serialowa Fiji, właścicielka sklepu z magicznymi przedmiotami; znana z "Pamiętników wampirów" Arielle Kebbel - tu wcielająca się w Olivię, tajemniczą zabójczynię; oraz Peter Mensah ("Czysta krew") odgrywający rolę mądrego wampira.

Zobacz także:
Jordskott - Las zaginionych - sezon 2, odcinek 3 - 20:00 (Canal+ Seriale)
Świeża krew - sezon 1, odcinki 5-6 - 22:00 (BBC HD)
Absentia - sezon 1, odcinek 9 - 22:00 (AXN)
Tutanchamon - sezon 1, odcinek 2 - 22:05 (AXN Black)
The Walking Dead - sezon 8, odcinek 5 - 22:55 (FOX)

FILMY

Iluzja 2
18:50
Canal+ 1

Mija osiemnaście miesięcy od dnia, w którym Czterej Jeźdźcy przechytrzyli agentów FBI. Obecnie J. Daniel Atlas (Jesse Eisenberg), Merritt McKinney (Woody Harrelson) i Jack Wilder (Dave Franco) ukrywają się w Nowym Jorku, gdzie oczekują na kolejne instrukcje od Oka. Wreszcie Dylan Rhodes (Mark Ruffalo) powierza im nowe zadanie. Dotyczy ono skorumpowanego biznesmena, który stworzył oprogramowanie kradnące dane użytkowników. Dylan przedstawia im też nową członkinię Jeźdźców, Lulę May (Lizzy Caplan). Magicy sabotują imprezę promującą niebezpieczną technologię. Nie wszystko idzie jednak zgodnie z planem, a iluzjoniści muszą uciekać. Jeden fałszywy krok sprawia, że trafiają do Makau, gdzie czeka już na nich Chase (Woody Harrelson), brat bliźniak Merritta. Jeźdźcy poznają jego pracodawcę, Waltera Mabry (Daniel Radcliffe). Ten zleca magikom kradzież chipa, który umożliwia deszyfrację każdego systemu komputerowego na świecie. Rozpoczynają się przygotowania do najtrudniejszego zadania w ich karierze.

Resident Evil: Ostatni rozdział
20:10
HBO

Świat po raz kolejny znalazł się na krawędzi. Odważna i piękna Alice (Milla Jovovich) stara się ocalić to, co przetrwało apokalipsę. Zmodyfikowana genetycznie kobieta powraca do miejsca, w którym powstał śmiercionośny wirus - laboratorium The Hive w Raccoon City. Koncern Umbrella nie zamierza odpuścić. Bezwzględna organizacja planuje całkowicie unicestwić i tak już zdziesiątkowaną ludzkość. Finalna odsłona serii inspirowanej jedną z najpopularniejszych w historii gier komputerowych pt. "Resident Evil". W głównej roli po raz kolejny dwukrotnie nominowana do nagrody Saturna Milla Jovovich.

Zobacz także:
Żółtodziób - 20:00 - TVN 7
Lockout - 20:00 - TV Puls
Vabank - 20:00 - Stopklatka TV
Metro strachu - 20:05 - Polsat
Armageddon - 21:00 - Kino TV

ROZRYWKA / DOKUMENT

Błękitna Planeta - sezon 2, odcinek 1
20:55
BBC Earth

Twórcy programu zapraszają w podwodną podróż po wybrzeżach Seszeli i Nowej Zelandii oraz morzach Japonii i Arktyki. Przedstawiają zadziwiające stworzenia żyjące w tropikalnych wodach, barwnych rafach czy mroźnych głębinach polarnych. Widzowie będą mieli okazję podziwiać m.in. bioluminescencyjny spektakl planktonu, ryby zmieniające płeć oraz orki karłowate i delfiny bultonose łączące siły podczas żerowania.

Who killed Nancy?
22:00
Sundance TV

12 października 1978 roku w łazience nowojorskiego hotelu Chelsea znalezione zostało ciało Nancy Spungen. Kobieta była prostytutką i narkomanką. Policja podejrzewała o dokonanie zabójstwa jej chłopaka, basistę Sex Pistols, Sida Viciousa. Sprawę zamknięto, gdy mężczyzna zmarł po tym, jak przedawkował narkotyki.

SPORT

Piłka nożna: Liga Mistrzów
APOEL FC - Real Madryt CF
20:05
Canal+ Family

Broniący tytułu Królewscy pierwsze starcie z mistrzem Cypru w obecnym sezonie Champions League wygrali 3:0. Podopieczni Zinedine'a Zidane'a nie są aktualnie w tak dobrej formie, w jakiej byli w sierpniu. Mimo to nie powinni mieć problemów ze zdobyciem na stadionie GSP kompletu punktów, który zapewni im awans do 1/8 finału.

Piłka nożna: Liga Mistrzów
 FC - Liverpool FC
20:40
Canal+

W jednym z najciekawiej zapowiadających się wtorkowych meczów Sevilla podejmuje lidera grupy E - Liverpool FC. Pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się remisem 2:2. Na własnej murawie Sevilla spróbuje sięgnąć po komplet punktów, który przybliży ją do awansu do fazy pucharowej. Jednak nie będzie to proste, bowiem The Reds również nie są pewni gry w kolejnej fazie i zrobią wszystko by wygrać.

Źródło: fot. CBS

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV