Repertuar kin Nowość Program TV

Dziś wieczorem w telewizji – 19.06.2017

Druga część niezapomnianego Ojca chrzestnego, odcinek trzeciego sezonu Fear the Walking Dead czy sensacyjny Londyn w ogniu. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

„Dziś wieczorem w telewizji – zobacz koniecznie” to nasza inicjatywa skierowana do czytelników szukających czegoś dobrego w dostępnych w Polsce kanałach telewizyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Natomiast do przejrzenia całego programu odsyłamy tutaj.

SERIALE

Flash – sezon 3, odcinek 15
21:00
AXN

Podczas treningu z Barrym Wally ma wizje, w których pojawia się Savitar. Postanawia zachować to w tajemnicy. Niebezpieczny sekret może jednak zagrozić wspólnej przyszłości Barry’ego i Iris.

Fear the Walking Dead – sezon 3, odcinek 4
21:00
AMC

Tajemnicza postać przeprowadza poszukiwania. Próbuje znaleźć sens życia. Jednak wkrótce zostaje uwikłana w działania, które są związane z zabezpieczeniem surowca kluczowego dla dalszej egzystencji w postapokaliptycznym świecie.

Zobacz także:
Gra o tron – sezon 4, odcinek 2 – 20:05 (HBO 3)
Ripper Street – sezon 1, odcinki 5-6 – 21:00 (BBC HD)
Dolina Krzemowa – sezon 4, odcinek 9 – 21:10 (HBO)
Biuro szpiegów – sezon 2, odcinek 5 – 22:00 (Canal+ Seriale)
Egzorcysta – sezon 1, odcinek 1 – 22:00 (FOX)

FILMY

Ojciec chrzestny 2
20:00
Paramount Channel

Kontynuacja sagi gangsterskiego rodu Corleone. Vito (Robert De Niro), który na początku XX wieku przybył z Sycylii do Stanów Zjednoczonych, walczy o utrzymanie władzy w przestępczym podziemiu. Po śmierci Vita, jego miejsce zajmuje syn Michael (Al Pacino). Siedziba rodziny znajduje się teraz w Nevadzie, a głównym źródłem jej dochodów jest kontrola kasyn. Początkowo Michael stara się postępować według zasad wpojonych mu przez ojca. Nie jest on jednak tak charyzmatyczny jak Vito. Mimo starań i dużych ambicji przywódczych, nie potrafi utrzymać jedności w rodzinie i zapobiec jej kryzysowi. Wpływy zdobywa przemocą, zdradą, intrygą i korupcją. Wkrótce porzuca go żona Kay (Diane Keaton), odwraca się od niego także brat, Fredo (John Cazale). Michael jest nękany przez władze federalne. Zaczyna z niebywałym okrucieństwem eliminować swoich wrogów. Przeplatające się wątki z życia Vita i Michaela tworzą gorzki obraz świata, w którym przemoc jest siłą napędową. Coppola stworzył bez wątpienia najlepszy sequel w dziejach kina. Robert De Niro za swoją kreację został nagrodzony Oscarem, a Al Pacino było nominowany do nagrody. Film zdobył sześć statuetek.

Londyn w ogniu
22:35
Canal+

Pakistan. Lider terrorystów Aamir Barkawi (Alon Aboutboul), odpowiedzialny za zorganizowanie wielu zamachów w różnych częściach świata, świętuje wraz z rodziną zaślubiny córki. Podczas imprezy weselnych gości atakują drony. Ciężko ranny Barkawi uchodzi z życiem. Dwa lata później w niewyjaśnionych okolicznościach umiera premier Wielkiej Brytanii. Na uroczystości pogrzebowe przybywają przywódcy państw z całego świata. Jest wśród nich amerykański prezydent Benjamin Asher (Aaron Eckhart), ochraniany m.in. przez agenta Mike’a Banninga (Gerard Butler). Kiedy w brytyjskiej stolicy dochodzi do serii zamachów, zorganizowanych przez Barkawiego, Banning za wszelką cenę próbuje ratować życie Ashera.

Zobacz także:
Co się zdarzyło w Seattle – 20:00 – TVN 7
Johnny English – 21:00 – CBS Europa
Czekolada – 21:00 – HBO 2
Hologram dla króla – 21:30 – Canal+ Film
Doom – 21:45 – TV Puls

ROZRYWKA / DOKUMENT

Talking Dead: Fear Edition – sezon 3, odcinek 4
22:00
AMC

W każdym odcinku znajdą się dyskusje dotyczące trzeciej serii serialu. Gospodarzem programu jest Chris Hardwick.

Uchodźcy, dochodowy interes
22:35
TVP 2

Autorzy dokumentu przemierzyli południe Europy i przyjrzeli się sytuacji państw borykających się z wielką falą imigracji. Okazuje się, że wiele osób zarabia na ludzkiej tragedii, gdyż w ślad za uchodźcami płyną spore pieniądze. Środki pochodzą od samych imigrantów płacących za poszczególne usługi, jak i od rządów państw i UE przeznaczającym fundusze na utrzymywanie obozów dla emigrantów. W złożone mechanizmy zarabiania na uchodźcach, zwłaszcza we Włoszech, zaangażowała się mafia, gdyż biznes okazał się bardziej opłacany niż narkotyki.

SPORT

Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-21 w Polsce
Słowacja – Anglia
17:50
Polsat Sport

Dotychczas reprezentacje tych krajów do lat 21 spotykały się dotąd trzy razy. Dwa razy góra byli Anglicy, raz zwycięstwo przypadło naszym południowym sąsiadom. Chociaż trudno wskazać w tym spotkaniu zdecydowanego faworyta, to chyba jednak więcej szans na trzy punkty w tym spotkaniu ma niepokonana w eliminacjach drużyna angielska.

Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-21 w Polsce
Polska – Szwecja
20:35
Polsat

W swoim drugim spotkaniu na Euro podopieczni Marcina Dorny podejmą na Arenie Lublin reprezentację Szwecji. Nasi dzisiejsi rywale to obrońcy tytułu sprzed dwóch lat. W całych kwalifikacjach nie przegrali oni żadnego spotkania – siedem wygrali i trzy zremisowali. Ostatni raz reprezentacja Polski do lat 21 rywalizowała z Trzema Koronami w 2015 roku w meczu towarzyskim Zakończył się on bezbramkowym remisem.Źródło: fot. materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Wielu autorów
0 -

Seriale słusznie skasowane

W ostatnich dniach w internecie, jak grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się zestawienia wyszczególniające produkcje…

Adam Siennica
0 -

Nowe seriale – jesień 2018. Zobacz…

Amerykańskie stacje ogłosiły nowe seriale, które zadebiutują w sezonie 2018/2019. W artykule przybliżę Wam poszczególne…

Adam Siennica
0 -

Pierwszy oficjalny opis fabuły Avengers 4

Nowy numer magazynu Licencing Global opublikował opis fabuły Avengers 4. Oto, czego mamy się spodziewać.

Paweł Krzystyniak
0 -

Pyrkon 2018 – relacja z poznańskiego…

W tym roku odbyła się kolejna, osiemnasta już edycja największej tego typu imprezy w Polsce,…

Adam Siennica
0 -

O czym jest nowy Predator? Znamy…

W końcu do sieci trafiają szczegół filmu Predator, który jesienią zadebiutuje w kinach. O czym…

Adam Siennica
0 -

Nowości na czerwiec 2018 w Netflix.…

Netflix rozkręca się z miesiąca na miesiąc, dodając coraz więcej kolejnych nowości do ofert platformy.…

Co o tym sądzisz?