Dziś wieczorem w telewizji – 22.05.2018

Filmy sci-fi w postaci Inwazja: Bitwa o Los Angeles czy Obcy: Przymierze, a także komedia Zoolander 2. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

Filmy sci-fi w postaci Inwazja: Bitwa o Los Angeles czy Obcy: Przymierze, a także komedia Zoolander 2. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

"Dziś wieczorem w telewizji – zobacz koniecznie" to nasza inicjatywa skierowana do czytelników szukających czegoś dobrego w dostępnych w Polsce kanałach telewizyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Natomiast do przejrzenia całego programu odsyłamy tutaj.

SERIALE

Doktor Who - sezon 9, odcinki 9-10
19:20
FilmBox Extra HD

Doktor razem z Clarą przybywają na Le Verrier, stację kosmiczną na orbicie Neptuna. Spotykają tam ekipę ratunkową, która otrzymała zadanie sprawdzenia czemu komunikacja ze stacja została zerwana. Ponadto przebywa tam konstruktor bardzo nietypowego urządzenia, dzięki któremu można mniej spać, by więcej pracować. Twórca wynalazku okazuje się bardzo niebezpieczny, a Doktor i Clara będą musieli go unieszkodliwić.

Ash kontra martwe zło - sezon 3, odcinek 9
22:50
Cinemax

Ash Williams (Bruce Campbell) z morderczej legendy miejskiej stał się bohaterem strzegącym bezpieczeństwa ludzkości. Okazuje się, że ma on córkę, Brandy Barr (Arielle Carver-O'Neill), z którą od lat nie utrzymuje kontaktu. Tymczasem Ash po raz kolejny musi stawić czoła złu. Walka rozpoczyna się na nowo po tym, jak Kelly (Dana DeLorenzo), będąca świadkiem masakry relacjonowanej w mediach, trafia na odciski palców diabolicznej Ruby (Lucy Lawless). Ta ostatnia nie ustaje w wysiłkach, by pokonać Asha i zamienić ziemię w piekło. Oprócz niej Williams spotka na swojej drodze również Daltona (Lindsay Farris), tajemniczego przywódcę starożytnego zakonu rycerzy, oraz własnego ojca (Lee Majors), który nawet po śmierci będzie usiłował ostrzec syna przed niebezpieczeństwem.

Zobacz także:
Rzym - sezon 2, odcinki 1-2 - 21:00 (HBO 3)
Billions - sezon 3, odcinek 9 - 21:10 (HBO)
Zabójcza broń - sezon 2, odcinek 16 - 21:45 (Canal+ Seriale)
MacGyver - sezon 2, odcinek 2 - 22:00 (AXN)
Zabójca z Rillington Place - odcinek 3 (ost.) - 22:50 (BBC HD)

FILMY

Inwazja: Bitwa o Los Angeles
20:10
Polsat

Do Ziemi zbliża się rój meteorów. Naukowców zaskakuje fakt ich nagłego pojawienia się, jednak są przekonani, że mają do czynienia z potężnym kataklizmem. Gigantyczne obiekty uderzają równocześnie w największe miasta świata. Staje się jasne, że to inwazja kosmitów. Od lat dokumentowano przypadki pojawienia się UFO w różnych częściach świata. Niewyraźne znaki uchwycone w obiektywie kamer i aparatów w jednej chwili okazują się zapowiedzią zagłady. Wrogo nastawieni obcy przybyli na Ziemię, by przejąć znajdujące się na niej surowce. Są inteligentni, dysponują zaawansowaną technologią, zabijają metodycznie. Kolejne miasta dostają się pod ich kontrolę. Ostatnim niezdobytym bastionem pozostaje Los Angeles. Emerytowany sierżant Michael Nantz wraca do służby, by pomóc w walce z nieznanym wrogiem. Wojskowi odkrywają centrum dowodzenia kosmitów. Planują je zbombardować. Znajdują się tam jednak cywile. Nantz dołącza do oddziału dowodzonego przez Martineza, który ma ich ewakuować. Na wykonanie zadania żołnierze mają trzy godziny. Potem teren ten zostanie zrównany z ziemią przez lotnictwo USA.

Obcy: Przymierze
21:00
Canal+ 

Statek "Przymierze" wiezie 2000 kolonistów, którzy są w hibernacji, na planetę Origae-6. Niespodziewanie w statek uderza fala, która powoduje awarię i śmierć części załogi, w tym kapitana. Jego miejsce zajmuje oficer Chris Oram (Billy Crudup), który mimo sprzeciwu Daniels (Katherine Waterston) decyduje się na lądowanie i zbadanie obcej planety, zdającej się być odpowiednim miejscem do zasiedlenia. Okazuje się, że ta na pozór idealna planeta w rzeczywistości jest śmiertelnie niebezpieczna. Podczas ataku Neomorfów nieoczekiwanie pojawia się android David (Michael Fassbender) i odstrasza istotę.

Zobacz także:
Sully - 20:00 - Cinemax
Sprzymierzeni - 21:00 - HBO 2
Zoolander 2 - 21:00 - Polsat Film
Infiltracja - 22:20 - TVN 7
Grawitacja - 22:30 - TVN

ROZRYWKA / DOKUMENT

Kuba Wojewódzki - odcinek 14 (ost.)
21:30
TVN

Kolejna już odsłona programu. Gospodarzem talk-show niezmiennie pozostaje Kuba Wojewódzki. Ten prowadzący potrafi wydobyć ze swoich rozmówców informacje, których nie zdobędzie nikt inny. W studio zasiądą m.in. aktorzy, sportowcy, politycy, muzycy czy ludzie prosto z pierwszych stron gazet. Po tej wizycie widzowie spojrzą na znane osoby inaczej.

Wojny biustonoszowe
22:30
CANAL+ Discovery

Biustonosz rozbudza wyobraźnię i jest obietnicą tego, co kryje się pod spodem. Hollywood niewątpliwie wiedziało, jak z tej obietnicy skorzystać. Twórcy produkcji opowiadają o zależności między bielizną a filmem i kulturą popularną. Poruszają temat kobiecej seksualności oraz tego, jak jest ona pokazywana na ekranie. Dokument ubarwiają ekscytujące historie aktorek, modelek i projektantów mody.

 

Źródło: fot. 20th Century Fox

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV