EA Play - podsumowanie konferencji [E3 2019]

EA Play to przede wszystkim pokaz nadchodzącego Star Wars Jedi: Upadły zakon i gier sportowych. Nie zabrakło też zapowiedzi dodatkowej zawartości do popularnych produkcji.

EA Play to przede wszystkim pokaz nadchodzącego Star Wars Jedi: Upadły zakon i gier sportowych. Nie zabrakło też zapowiedzi dodatkowej zawartości do popularnych produkcji.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Tagi:  E3 2019 

Tym razem Electronic Arts postawiło na nieco inną formę prezentacji swoich gier i zamiast klasycznej konferencji przygotowali pokaz najważniejszych swoich produkcji. Każdy z tytułów otrzymał 30 minut i w tym czasie mieliśmy okazję zobaczyć zarówno materiały wideo, jak i usłyszeć coś więcej na ich temat ze strony deweloperów.

Najbardziej wyczekiwany był bez wątpienia pokaz rozgrywki ze Star Wars Jedi: Upadły zakon, a poza tym mieliśmy okazję zobaczyć także FIFA 20, czy nową zawartość do Apex Legends.  

Star Wars Jedi: Upadły zakon

Wcześniejszej informacje się potwierdziły. Rozgrywka przypomina połączenie serii Uncharted oraz walki znanej z produkcji From Software. Nie brakuje tu również możliwości skorzystania z Mocy - główny bohater potrafi m.in. rzucać i przywoływać swój miecz świetlny, a także przyciągać wrogów lub odpychać ich. 

FIFA 20

Kolejny rok i kolejna odsłona serii FIFA. Tym razem zapowiada się jednak, że zaoferuje ona więcej nowości, na czele z powrotem rozgrywek ulicznych.

Apex Legends

Produkcja battle royale doczeka się drugiego sezonu zawartości, w tym również kolejnej grywalnej bohaterki - będzie nią Watson.  

Battlefield V

Gra będzie nadal rozwijana i trafią do niej kolejne mapy. Jedną z nich będzie Marita - premiera w lipcu tego roku. 

Madden NFL 20

Z nową odsłoną powróci też seria Madden. Można spodziewać się poprawek w mechanice, a także rozbudowanego trybu kariery, w którym zostaniemy "twarzą zespołu".

The Sims 4

Nowy dodatek zatytułowany będzie Wyspiarskie życie i pozwoli na zabranie Simów na wakacje. Nowością będą między innymi syreny oraz... możliwość wejścia do wody. Zdradzono też, że kolejnym rozszerzeniem będzie Realm of Magic - szczegóły mamy poznać wkrótce, a premiera zaplanowana jest na jesień tego roku. 

Źródło: fot. EA

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV