Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

http://bs.serving-sys.com/serving/adServer.bs?cn=display&c=19&mc=imp&pli=26632444&PluID=0&ord=1542187987.0293&rtu=-1

 

Filmy produkowane przez stację Lifetime. Lista propozycji

Lifetime jest rozpoznawalnym na świecie producentem filmów pełnometrażowych, dokumentalnych i seriali fabularnych. Przyjrzyjmy się bliżej filmom produkowanym przez Lifetime.

Prawdziwe historie, trudne związki i emocjonujące konflikty – taka tematyka przeważa w produkcjach od Lifetime. Kontrowersyjne tematy poruszane przez twórców zapewniają rozgłos i filmowe emocje. Zobaczcie zestawienie głośniejszych filmów od Lifetime.

Oskarżona Amanda Knox

W Perugii zostaje zamordowana młoda studentka, Meredith Kercher. Wśród podejrzanych znajduje się jej współlokatorka, Amanda Knox. Film oparty na faktach, podejmuje próbę odpowiedzi na pytanie, czy Amanda Knox rzeczywiście popełniła przestępstwo, czy sama stała się ofiarą.

Kwiaty na poddaszu

Hollywoodzka ekranizacja kontrowersyjnej książki Virginii C. Andrews. Po nagłej śmierci ojca matka przekonuje czworo rodzeństwa, by ukryło się na strychu u dziadków, co pozwoli jej przejąć rodzinny majątek. Z czasem dzieci stają się ofiarami despotycznej babki Foxworth. Uwięzione rodzeństwo czeka na chwilę, aż będzie mogło opuścić pokój na poddaszu.

Kokainowa Matka Chrzestna

Film Kokainowa Matka Chrzestna opowiada historię Griseldy Blanco, która stała się baronką narkotykową. Jako pierwsza zaczęła wykorzystywać w charakterze kurierów piękne kobiety, osoby w podeszłym wieku i dzieci, które przemycały kokainę z Kolumbii w walizkach z podwójnym dnem. Podczas swojej przestępczej kariery zorganizowała sieć dystrybucji narkotyków w całych Stanach Zjednoczonych i, jak się podejrzewa, zleciła ponad 200 zabójstw.

Aaliyah: The Princess of R&B

Historia skupia się na tragicznie zmarłej w 2001 roku piosenkarce Aaliyah. Gwiazda sprzedała miliony płyt na całym świecie i do dziś jest uważana za jedną z najbardziej wpływowych artystek R&B. Rozwijała się także jej kariera filmowa. Aaliyah miała zagrać w drugiej i trzeciej części filmu Matrix. Zdążyła nawet nakręcić kilka scen. Po śmierci gwiazdy producenci stwierdzili jednak, że mają za mało materiału i do roli Zee wybrano Nonę Gaye.

Seks z internetu

Kolejna produkcja opowiada historię Justina Petersona, 16-latka, którego ulubionym zajęciem staje się przeglądanie internetowej pornografii. Film pokazuje, jak może to wpłynąć na życie popularnego studenta, odnoszącego sukcesy w zawodach pływackich.

Pięć dziewczyn z Teksasu

Cheerleaderki Ashley, Lisa, Brooke, Jeri i Tabitha, lekceważą na potęgę wszelkie reguły szkolne, częściej korzystają z używek niż podręczników, a w internecie umieszczają odważne zdjęcia. Dlaczego dziewczynom pozwala się na tak dużo? Dyrektorką szkoły jest matka Brooke, dzięki czemu żadna z nich nie jest karana za złe postępowanie. Pojawia się jednak nowa trenerka cheerleadingu, Emma, która spróbuje wprowadzić do drużyny więcej dyscypliny.

Źródło: Zdjęcie główne: Lifetime
Strony: 12

 

 

Najlepsze z 24h

Wiktor Fisz
-

Cameo Stana Lee: filmy, gry i…

Stan Lee to ikona popkultury – chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości. Twórca…

Piotr Piskozub
-

Tajne Wojny jako fundament 4. fazy…

Na polskim rynku właśnie debiutuje komiksowy event Tajne Wojny. Składa się tak, że może on…

Adam Siennica
-

Gra o tron – wiemy, kiedy…

Gra o tron powróci w 2019 roku. Teraz HBO oficjalnie ogłosiło w jakim miesiącu odbędzie…

Adam Siennica
-

Stan Lee – cameo w nowych…

Stan Lee zmarł 12.11.2018 roku, pogrążając świat popkultury w żałobie. Dużo osób znało legendę komiksu…

Michał Kujawiński
-

Dragon Ball – Tom Hardy czy…

Jeden z internetowych artystów postanowił stworzyć fanarty przedstawiające Lewisa Tana i Toma Hardy'ego jako postać…

Adam Siennica
-

Alita: Battle Angel – nowy zwiastun.…

Alita: Battle Angel to hollywoodzka superprodukcja Roberta Rodrigueza i Jamesa Camerona. Oparta jest ona na…

Co o tym sądzisz?