Filmy produkowane przez stację Lifetime. Lista propozycji

Lifetime jest rozpoznawalnym na świecie producentem filmów pełnometrażowych, dokumentalnych i seriali fabularnych. Przyjrzyjmy się bliżej filmom produkowanym przez Lifetime.

Prawdziwe historie, trudne związki i emocjonujące konflikty – taka tematyka przeważa w produkcjach od Lifetime. Kontrowersyjne tematy poruszane przez twórców zapewniają rozgłos i filmowe emocje. Zobaczcie zestawienie głośniejszych filmów od Lifetime.

Oskarżona Amanda Knox

W Perugii zostaje zamordowana młoda studentka, Meredith Kercher. Wśród podejrzanych znajduje się jej współlokatorka, Amanda Knox. Film oparty na faktach, podejmuje próbę odpowiedzi na pytanie, czy Amanda Knox rzeczywiście popełniła przestępstwo, czy sama stała się ofiarą.

Kwiaty na poddaszu

Hollywoodzka ekranizacja kontrowersyjnej książki Virginii C. Andrews. Po nagłej śmierci ojca matka przekonuje czworo rodzeństwa, by ukryło się na strychu u dziadków, co pozwoli jej przejąć rodzinny majątek. Z czasem dzieci stają się ofiarami despotycznej babki Foxworth. Uwięzione rodzeństwo czeka na chwilę, aż będzie mogło opuścić pokój na poddaszu.

Kokainowa Matka Chrzestna

Film Kokainowa Matka Chrzestna opowiada historię Griseldy Blanco, która stała się baronką narkotykową. Jako pierwsza zaczęła wykorzystywać w charakterze kurierów piękne kobiety, osoby w podeszłym wieku i dzieci, które przemycały kokainę z Kolumbii w walizkach z podwójnym dnem. Podczas swojej przestępczej kariery zorganizowała sieć dystrybucji narkotyków w całych Stanach Zjednoczonych i, jak się podejrzewa, zleciła ponad 200 zabójstw.

Aaliyah: The Princess of R&B

Historia skupia się na tragicznie zmarłej w 2001 roku piosenkarce Aaliyah. Gwiazda sprzedała miliony płyt na całym świecie i do dziś jest uważana za jedną z najbardziej wpływowych artystek R&B. Rozwijała się także jej kariera filmowa. Aaliyah miała zagrać w drugiej i trzeciej części filmu Matrix. Zdążyła nawet nakręcić kilka scen. Po śmierci gwiazdy producenci stwierdzili jednak, że mają za mało materiału i do roli Zee wybrano Nonę Gaye.

Seks z internetu

Kolejna produkcja opowiada historię Justina Petersona, 16-latka, którego ulubionym zajęciem staje się przeglądanie internetowej pornografii. Film pokazuje, jak może to wpłynąć na życie popularnego studenta, odnoszącego sukcesy w zawodach pływackich.

Pięć dziewczyn z Teksasu

Cheerleaderki Ashley, Lisa, Brooke, Jeri i Tabitha, lekceważą na potęgę wszelkie reguły szkolne, częściej korzystają z używek niż podręczników, a w internecie umieszczają odważne zdjęcia. Dlaczego dziewczynom pozwala się na tak dużo? Dyrektorką szkoły jest matka Brooke, dzięki czemu żadna z nich nie jest karana za złe postępowanie. Pojawia się jednak nowa trenerka cheerleadingu, Emma, która spróbuje wprowadzić do drużyny więcej dyscypliny.

Źródło: Zdjęcie główne: Lifetime
Strony: 12

Najlepsze z 24h

naEKRANIE
0 -

TOP 10: Najlepsze seriale – styczeń…

Nasi redaktorzy i recenzenci z końcem każdego miesiąca wybierają najlepsze seriale. To, co w danym…

Piotr Piskozub
spoilery
0 -

Avengers: Wojna bez granic – lepsze…

W sieci pojawiło się zdjęcie zabawki promocyjnej z filmu Avengers: Wojna bez granic, które pozwala…

Piotr Piskozub
0 -

Shazam! – nawiązanie do Jokera i…

W sieci pojawiło się zdjęcie z planu filmu Shazam!, na którym możemy odnaleźć drobne nawiązanie…

Piotr Piskozub
0 -

Czarna Wdowa – Chris Evans potwierdza…

Odtwórca roli Kapitana Ameryki w Kinowym Uniwersum Marvela, Chris Evans, potwierdził plany na stworzenie samodzielnego…

Adam Siennica
0 -

Box Office: Czarna Pantera notuje o…

Wczoraj informowaliśmy, że według szacunkowych wyników Czarna Pantera w 3 dni zbierze w USA 192…

0 -

Kingdom Come: Deliverance – recenzja gry

Warhorse Studios przedstawia nam grę RPG wychodząca poza znany schemat fantasy czy S-F. W „Kingdom…

Ocena recenzenta:
8

Co o tym sądzisz?