Repertuar kin Nowość Program TV

Filmy produkowane przez stację Lifetime. Lista propozycji

Lifetime jest rozpoznawalnym na świecie producentem filmów pełnometrażowych, dokumentalnych i seriali fabularnych. Przyjrzyjmy się bliżej filmom produkowanym przez Lifetime.

Prawdziwe historie, trudne związki i emocjonujące konflikty – taka tematyka przeważa w produkcjach od Lifetime. Kontrowersyjne tematy poruszane przez twórców zapewniają rozgłos i filmowe emocje. Zobaczcie zestawienie głośniejszych filmów od Lifetime.

Oskarżona Amanda Knox

W Perugii zostaje zamordowana młoda studentka, Meredith Kercher. Wśród podejrzanych znajduje się jej współlokatorka, Amanda Knox. Film oparty na faktach, podejmuje próbę odpowiedzi na pytanie, czy Amanda Knox rzeczywiście popełniła przestępstwo, czy sama stała się ofiarą.

Kwiaty na poddaszu

Hollywoodzka ekranizacja kontrowersyjnej książki Virginii C. Andrews. Po nagłej śmierci ojca matka przekonuje czworo rodzeństwa, by ukryło się na strychu u dziadków, co pozwoli jej przejąć rodzinny majątek. Z czasem dzieci stają się ofiarami despotycznej babki Foxworth. Uwięzione rodzeństwo czeka na chwilę, aż będzie mogło opuścić pokój na poddaszu.

Kokainowa Matka Chrzestna

Film Kokainowa Matka Chrzestna opowiada historię Griseldy Blanco, która stała się baronką narkotykową. Jako pierwsza zaczęła wykorzystywać w charakterze kurierów piękne kobiety, osoby w podeszłym wieku i dzieci, które przemycały kokainę z Kolumbii w walizkach z podwójnym dnem. Podczas swojej przestępczej kariery zorganizowała sieć dystrybucji narkotyków w całych Stanach Zjednoczonych i, jak się podejrzewa, zleciła ponad 200 zabójstw.

Aaliyah: The Princess of R&B

Historia skupia się na tragicznie zmarłej w 2001 roku piosenkarce Aaliyah. Gwiazda sprzedała miliony płyt na całym świecie i do dziś jest uważana za jedną z najbardziej wpływowych artystek R&B. Rozwijała się także jej kariera filmowa. Aaliyah miała zagrać w drugiej i trzeciej części filmu Matrix. Zdążyła nawet nakręcić kilka scen. Po śmierci gwiazdy producenci stwierdzili jednak, że mają za mało materiału i do roli Zee wybrano Nonę Gaye.

Seks z internetu

Kolejna produkcja opowiada historię Justina Petersona, 16-latka, którego ulubionym zajęciem staje się przeglądanie internetowej pornografii. Film pokazuje, jak może to wpłynąć na życie popularnego studenta, odnoszącego sukcesy w zawodach pływackich.

Pięć dziewczyn z Teksasu

Cheerleaderki Ashley, Lisa, Brooke, Jeri i Tabitha, lekceważą na potęgę wszelkie reguły szkolne, częściej korzystają z używek niż podręczników, a w internecie umieszczają odważne zdjęcia. Dlaczego dziewczynom pozwala się na tak dużo? Dyrektorką szkoły jest matka Brooke, dzięki czemu żadna z nich nie jest karana za złe postępowanie. Pojawia się jednak nowa trenerka cheerleadingu, Emma, która spróbuje wprowadzić do drużyny więcej dyscypliny.

Źródło: Zdjęcie główne: Lifetime
Strony: 12

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

Michał Kujawiński
-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.