Horrory 2019 – oczekiwane premiery

Horrory 2019 to wielkie oczekiwanie fanów tego gatunku. Które horrory w 2019 roku będą przyciągać do kin rzesze widzów, spragnionych grozy i dreszczy emocji.

Horrory 2019 to wielkie oczekiwanie fanów tego gatunku. Które horrory w 2019 roku będą przyciągać do kin rzesze widzów, spragnionych grozy i dreszczy emocji.

W przypadku horrorów poziom i jakości jest zawsze kwestią dyskusyjną . Niewątpliwie było jednak kilka perełek takich jak nowe Halloween, a zatem fani filmów grozy nie powinni za bardzo narzekać na rok 2018. Co jednak czeka nas w przyszłym roku?

Zgodzisz się, że ta gra to najlepsza planszówka?

Poniżej przedstawiamy Wam najciekawsze horrory w 2019 roku. Mamy nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie.

Escape Room

Film oparty o popularne w ostatnim czasie tytułowe escape roomy. Grupa znajomych, chcąc dobrze się bawić, wykupuje bilety do tajemniczego pokoju, z którego następnie muszą się wydostać. Niestety sprawy przybierają niekorzystny obrót, a oni sami znajdują się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Premiera w Polsce: 11 stycznia

Jacob's Ladder

Remake filmu Drabina Jakubowa z 1990 roku. W oryginale weterana wojennego z Wietnamu gnębiły koszmarne sny. W rolach głównych zobaczymy Michaela Ealy oraz Jesse Williamsa.

Premiera w USA: 1 lutego

Prodigy. Opętany

Ile to już widzieliśmy takich filmów jak ten? Opętany chłopiec i zaniepokojona matka. Zwiastuny są jednak bardzo ciekawe i możemy sądzić, że tym razem twórcy pokusili się o coś bardziej oryginalnego.

Premiera w USA: 8 lutego

Happy Death Day 2U

Kontynuacja filmu Śmierć nadejdzie dziś, w którym ponownie zobaczymy Jessikę Rothe i Israel Broussard. Jak zapowiadają twórcy, wydarzenia z pierwszej odsłony będą niczym w porównaniu do tego, co ma dopiero nadejść.

Premiera w Polsce: 22 lutego

Us

Us to nowy film od twórcy Uciekaj!, Jordana Peele’a. W głównych rolach wystąpią Lupita Nyong’o i Winston Duke, którzy zabierają na wakacje swoje dzieci. Jednak do ich domku na plaży zaczynają przychodzić niespodziewani goście.

Us
źródło: Materiały prasowe

Premiera w USA: 15 marca

Strony:
  • 1 (current)
  • 2
  • 3

Źródło: Zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

George R.R. Martin

George R.R. Martin

ur. 1948, kończy 71 lat

Chad Stahelski

Chad Stahelski

ur. 1968, kończy 51 lat

Asia Argento

Asia Argento

ur. 1975, kończy 44 lat

Aldis Hodge

Aldis Hodge

ur. 1986, kończy 33 lat

Casey Wilson

Casey Wilson

ur. 1987, kończy 32 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV