Horrory 2019 – oczekiwane premiery

Horrory 2019 to wielkie oczekiwanie fanów tego gatunku. Które horrory w 2019 roku będą przyciągać do kin rzesze widzów, spragnionych grozy i dreszczy emocji.

Horrory 2019 to wielkie oczekiwanie fanów tego gatunku. Które horrory w 2019 roku będą przyciągać do kin rzesze widzów, spragnionych grozy i dreszczy emocji.

W przypadku horrorów poziom i jakości jest zawsze kwestią dyskusyjną . Niewątpliwie było jednak kilka perełek takich jak nowe Halloween, a zatem fani filmów grozy nie powinni za bardzo narzekać na rok 2018. Co jednak czeka nas w przyszłym roku?

Zgodzisz się, że ta gra to najlepsza planszówka?

Poniżej przedstawiamy Wam najciekawsze horrory w 2019 roku. Mamy nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie.

Escape Room

Film oparty o popularne w ostatnim czasie tytułowe escape roomy. Grupa znajomych, chcąc dobrze się bawić, wykupuje bilety do tajemniczego pokoju, z którego następnie muszą się wydostać. Niestety sprawy przybierają niekorzystny obrót, a oni sami znajdują się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Premiera w Polsce: 11 stycznia

Jacob's Ladder

Remake filmu Drabina Jakubowa z 1990 roku. W oryginale weterana wojennego z Wietnamu gnębiły koszmarne sny. W rolach głównych zobaczymy Michaela Ealy oraz Jesse Williamsa.

Premiera w USA: 1 lutego

Prodigy. Opętany

Ile to już widzieliśmy takich filmów jak ten? Opętany chłopiec i zaniepokojona matka. Zwiastuny są jednak bardzo ciekawe i możemy sądzić, że tym razem twórcy pokusili się o coś bardziej oryginalnego.

Premiera w USA: 8 lutego

Happy Death Day 2U

Kontynuacja filmu Śmierć nadejdzie dziś, w którym ponownie zobaczymy Jessikę Rothe i Israel Broussard. Jak zapowiadają twórcy, wydarzenia z pierwszej odsłony będą niczym w porównaniu do tego, co ma dopiero nadejść.

Premiera w Polsce: 22 lutego

Us

Us to nowy film od twórcy Uciekaj!, Jordana Peele’a. W głównych rolach wystąpią Lupita Nyong’o i Winston Duke, którzy zabierają na wakacje swoje dzieci. Jednak do ich domku na plaży zaczynają przychodzić niespodziewani goście.

Us
źródło: Materiały prasowe

Premiera w USA: 15 marca

Strony:
  • 1 (current)
  • 2
  • 3

Źródło: Zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV