Przeczytaj w weekend

LEGO Harry Potter – propozycje świątecznych prezentów

LEGO to idealna zabawa dla dzieci i dorosłych. Klocki pozwalają na przeżywanie wspólnych przygód z pociechami. Tutaj znajdziecie propozycje świątecznych prezentów związanych z LEGO Harry Potter.

LEGO to idealna zabawa dla dzieci i dorosłych. Klocki pozwalają na przeżywanie wspólnych przygód z pociechami. Tutaj znajdziecie propozycje świątecznych prezentów związanych z LEGO Harry Potter.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  Prezentownik2018 

LEGO od zarania dziejów jest idealnym prezentem na święta. Sam pamiętam w dzieciństwie, jakie przeżywałem przygody na statku pirackim z liczną załogą. Prawda jest taka, że klocki LEGO są ponadczasową frajdą dla dzieci w każdym wieku. Ojcowie mogą wracać do czasów młodości i przeżywać przygody razem ze swoimi pociechami. Czy może być prezent niż taki, który pozwoli wspólnie spędzać czas?

LEGO Harry Potter to wielka gratka dla fanów popkultury i świata czarodzieja. Popularność filmów  i książek nie słabnie. A nawet można powiedzieć, że kolejne pokolenia dają się oczarować temu wyjątkowemu światu wykreowanemu przez J.K. Rowling.

A przecież to wszystko jest też podsycane przez serię Fantastyczne zwierzęta, która obecnie podbija kina dzięki filmowi Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald. A to przecież nie koniec. W planach są jeszcze trzy kinowe superprodukcje.

Z okazji nadchodzących świąt mamy takie oto propozycje prezentów dla fanów LEGO Harry Potter. Zobaczcie, jakie zestawy są warte uwagi:

LEGO Harry Potter - Wielka Sala w Hogwarcie
Cena: 449,90 złotych

Wielka Sala w Hogwarcie to miejsce, w którym nie jeden fan Harry'ego Pottera chciałby się znaleźć. Bez znaczenia, czy ma pięć lat, czy pięćdziesiąt. Teraz można w pewien sposób spełnić swoje marzenie z tym wyjątkowym olbrzymim zestawem klocków LEGO. Można dołączyć do uczty, wziąć udziału w ceremonii przydziału, wejść po ruchomych stopniach Wieży Wielkich Schodów i wiele innych atrakcji. Zobaczcie, jak to szałowo wygląda!

LEGO Harry Potter - Ekspres do Hogwartu
Cena: 379,9 złotych

Przeniknij przez ceglany mur na peronie 9 i ¾ na dworcu King’s Cross i dołącz do Harry’ego, Rona i Hermiony podczas podróży do szkoły magii. Znajdź swoje miejsce w wagonie i kup czekoladową żabę od pani z wózkiem, ale uważaj na Dementorów! Idealna propozycja dla rozbudowy dziecięcych przygód ze światem Harry'ego Pottera i spółki.

LEGO Harry Potter - Wierzba bijąca z Hogwartu
Cena: 339,9 złotych

A to zestaw, który jest inspirowany filmem Harry Potter i Komnata Tajemnic.  Wleć Fordem Anglią na obracające się gałęzie wierzby bijącej, a potem pomóż młodym czarodziejom uciec i dołączyć do Hermiony w Hogwarcie złożonym z dormitorium, klasy eliksirów, gabinetu profesora Snape'a oraz sowiarni. Zdjęcia klocków pokazują, że zabawa dla najmłodszych jest gwarantowana. Na długie godziny.

LEGO Harry Potter - Mecz quidditcha
Cena: 179,9 złotych

Quidditch to najpopularniejszy sport ze świata czarodziejów. Dzięki temu zestawowi możemy wyruszyć i rozegrać mecz, w pełnej przygody zabawie podsycanej mocą wyobraźni. Zdobywaj punkty, rzucając Kaflem prosto do obręczy! Odbij Tłuczek, by zrzucić swoich przeciwników z mioteł i zapewnij swojej drużynie zwycięstwo, łapiąc Złoty Znicz. Nieważne, czy jesteś ścigającym, szukającym, pałkarzem czy obrońcą - podczas meczu Quidditcha zawsze będziesz miał okazję na ekscytujące zagrania!

Materiał partnerski

Źródło: zdjęcie główne: LEGO

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV