Repertuar kin Nowość Program TV

LEGO Harry Potter – propozycje świątecznych prezentów

LEGO to idealna zabawa dla dzieci i dorosłych. Klocki pozwalają na przeżywanie wspólnych przygód z pociechami. Tutaj znajdziecie propozycje świątecznych prezentów związanych z LEGO Harry Potter.

LEGO od zarania dziejów jest idealnym prezentem na święta. Sam pamiętam w dzieciństwie, jakie przeżywałem przygody na statku pirackim z liczną załogą. Prawda jest taka, że klocki LEGO są ponadczasową frajdą dla dzieci w każdym wieku. Ojcowie mogą wracać do czasów młodości i przeżywać przygody razem ze swoimi pociechami. Czy może być prezent niż taki, który pozwoli wspólnie spędzać czas?

LEGO Harry Potter to wielka gratka dla fanów popkultury i świata czarodzieja. Popularność filmów  i książek nie słabnie. A nawet można powiedzieć, że kolejne pokolenia dają się oczarować temu wyjątkowemu światu wykreowanemu przez J.K. Rowling.

A przecież to wszystko jest też podsycane przez serię Fantastyczne zwierzęta, która obecnie podbija kina dzięki filmowi Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda. A to przecież nie koniec. W planach są jeszcze trzy kinowe superprodukcje.

Z okazji nadchodzących świąt mamy takie oto propozycje prezentów dla fanów LEGO Harry Potter. Zobaczcie, jakie zestawy są warte uwagi:

LEGO Harry Potter – Wielka Sala w Hogwarcie
Cena: 449,90 złotych

Wielka Sala w Hogwarcie to miejsce, w którym nie jeden fan Harry’ego Pottera chciałby się znaleźć. Bez znaczenia, czy ma pięć lat, czy pięćdziesiąt. Teraz można w pewien sposób spełnić swoje marzenie z tym wyjątkowym olbrzymim zestawem klocków LEGO. Można dołączyć do uczty, wziąć udziału w ceremonii przydziału, wejść po ruchomych stopniach Wieży Wielkich Schodów i wiele innych atrakcji. Zobaczcie, jak to szałowo wygląda!

LEGO Harry Potter – Ekspres do Hogwartu
Cena: 379,9 złotych

Przeniknij przez ceglany mur na peronie 9 i ¾ na dworcu King’s Cross i dołącz do Harry’ego, Rona i Hermiony podczas podróży do szkoły magii. Znajdź swoje miejsce w wagonie i kup czekoladową żabę od pani z wózkiem, ale uważaj na Dementorów! Idealna propozycja dla rozbudowy dziecięcych przygód ze światem Harry’ego Pottera i spółki.

LEGO Harry Potter – Wierzba bijąca z Hogwartu
Cena: 339,9 złotych

A to zestaw, który jest inspirowany filmem Harry Potter i Komnata Tajemnic.  Wleć Fordem Anglią na obracające się gałęzie wierzby bijącej, a potem pomóż młodym czarodziejom uciec i dołączyć do Hermiony w Hogwarcie złożonym z dormitorium, klasy eliksirów, gabinetu profesora Snape’a oraz sowiarni. Zdjęcia klocków pokazują, że zabawa dla najmłodszych jest gwarantowana. Na długie godziny.

LEGO Harry Potter – Mecz quidditcha
Cena: 179,9 złotych

Quidditch to najpopularniejszy sport ze świata czarodziejów. Dzięki temu zestawowi możemy wyruszyć i rozegrać mecz, w pełnej przygody zabawie podsycanej mocą wyobraźni. Zdobywaj punkty, rzucając Kaflem prosto do obręczy! Odbij Tłuczek, by zrzucić swoich przeciwników z mioteł i zapewnij swojej drużynie zwycięstwo, łapiąc Złoty Znicz. Nieważne, czy jesteś ścigającym, szukającym, pałkarzem czy obrońcą – podczas meczu Quidditcha zawsze będziesz miał okazję na ekscytujące zagrania!

Materiał partnerski

Źródło: zdjęcie główne: LEGO
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry to walka o…

Do sieci wyciekły nowe materiały promujące film Avengers: Koniec gry - mamy na nich okazję…

Piotr Piskozub
-

Seksapil to moc? Bohaterki komiksów w…

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego niektóre superbohaterki wyglądają w komiksach tak, jakby balansowały na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Do końca 9. sezonu The Walking Dead zostały tylko 2 odcinki. Zwiastun i zdjęcia zapowiadają…

Dawid Muszyński
-

Miłość, śmierć i roboty: sezon 1…

David Fincher i Tim Miller przedstawiają zbiór krótkich, niezwiązanych ze sobą animowanych historii. Jak wypada…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.