LEGO Ninjago - przegląd oferty związanej z bohaterami animacji

LEGO Ninjago to przede wszystkim bohaterowie popularnego serialu oraz jego kinowej wersji. LEGO wprowadziło do sprzedaży nowe zestawy klocków z bohaterami.

LEGO Ninjago to przede wszystkim bohaterowie popularnego serialu oraz jego kinowej wersji. LEGO wprowadziło do sprzedaży nowe zestawy klocków z bohaterami.

Rafał Kawecki

Rafał Kawecki

Tagi:  lego 

LEGO Ninjago to coś dla fanów walecznych ninja z serialu Ninjago - mistrzowie spinjitzu oraz filmu Lego Ninjago: FilmTo tego typu zestawy, które trafią do fanów w każdym wieku, bo w końcu Ninjago jest dostępne od lat i stanowi bardzo uniwersalną rozrywkę.

LEGO wprowadziło na polski rynek kilka ciekawych zestawów, które niewątpliwie pobudzą etap wielu wielbicieli popularnych Ninjago.

  • LEGO Ninjago - Podróż Lloyda - W tym pełnym akcji zestawie dla chłopców i dziewczynek urządzisz wspaniałą, lodową walkę między Lloydem i jego wilkiem a śnieżnym wojownikiem. Zestaw Podróż Lloyda zawiera fortecę śnieżnego wojownika ze strzelającą kuszą oraz lodowy stojak na złoty miecz Lloyda. 

  • LEGO NINJAGO - Motocykl Cole'a -  Motocykl ninja ma siedzenie dla kierowcy, gąsienice z przodu i duże koło ze złotymi felgami z tyłu, a także dwa miotacze klocków. Dzieciom spodoba się odtwarzanie scen z serialu telewizyjnego NINJAGO oraz wymyślanie własnych historii z udziałem trzech minifigurek LEGO NINJAGO — Cole'a, Kaia oraz płomiennego niszczyciela z różnym uzbrojeniem. Do tego w aplikacji LEGO Life na smartfonach i tabletach znajdziesz ekstra instrukcje. Dla każdego budowniczego LEGO są one gwarancją świetnej zabawy podczas budowania.

  • Lego Ninjago  Szurikopter -  wsiadaj na pokład niezwykłego Szurikoptera Zane'a i leć do walki z generałem Vexem w mroźnej Nibykrainie. Zakręć wirnikami i wystrzel z szybkostrzelnych miotaczy. Wykonaj atak Spinjitzu spinnerem tornado ninja Jaya. Zaatakuj generała Vexa kataną i szurikenami Zane'a. Zane i Jay FS nigdy się nie nudzą w świecie NINJAGO.

  • LEGO NINJAGO - Katana 4x4 - model 70675 Katana 4x4 ma otwieraną kabinę dla minifigurki, ukryte obrotowe ostrza w kształcie szurikenów z funkcją tarana, dwa sprężynowe działka oraz otwierany schowek na broń. Dzieciom spodoba się odtwarzanie scen z serialu telewizyjnego NINJAGO oraz wymyślanie własnych historii z udziałem pięciu minifigurek z uzbrojeniem i akcesoriami, w tym zwojem Zakazanego Spinjitzu na złożonym z klocków stojaku oraz spinnerem tornado Nyi FS

  • LEGO NINJAGO - Mechaniczny tytan Lloyda - Niezwykle ruchomy zabawkowy robot dla dzieci wyposażony jest w kokpit na minifigurkę, chwytną dłoń trzymającą ogromną katanę oraz obrotowe ostrze w kształcie szurikena, którego można używać również jako tarczy. Dodatkowo robot ma odczepianą lotnię z siedzeniem dla minifigurki, ruchomymi skrzydłami i dwoma sprężynowymi działkami.

 

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV