Repertuar kin Nowość Program TV

Moje TOP 10 gier z E3 – Paweł Krzystyniak

Targi E3 zakończyły się kilka dni temu, dzięki czemu miałem czas na spokojne przemyślenia i ponowne obejrzenie najbardziej interesujących mnie zwiastunów. To z kolei pozwoliło mi na wybranie dziesięciu gier, których zapowiedzi wywołały u mnie największe emocje – z różnych powodów. Znalazło się tu miejsce zarówno dla efektownych materiałów CGI, kontynuacji lubianych przeze mnie serii, a także sporych zaskoczeń.

10. Battletoads

Na sam początek – ogromne zaskoczenie. W trakcie konferencji Microsoftu zaprezentowano króciutki teaser nowego Battletoads. Materiał nie zdradził praktycznie nic na temat samej gry, ale to nic – sama zajawka wystarczyła, by rozpalić zainteresowanie graczy,  w tym moje. Pozostaje mieć nadzieje, że na dalsze informacje odnośnie powrotu Rasha, Pimple’a i Zitza nie będziemy musieli czekać zbyt długo.

9. Sekiro: Shadows Die Twice

Nowa gra From Software przestała być tajemnicą. Z jednej strony – wygląda to trochę jak NiOh, z drugiej zaś, twórcy obiecują, że produkcja będzie odbiegać od poprzednich dokonań studia. Większy nacisk na akcję, ale nadal z taktyczną i wymagając walką? Brzmi to bardzo dobrze i – jak pokazuje zwiastun – wygląda to przy tym nad wyraz efektownie.

8. Skull and Bones

Przyznaję – ubiegłoroczna zapowiedź Skull and Bones zupełnie mnie nie interesowała. Teraz, efektowny i świetnie zmontowany zwiastun CGI oraz obszerny fragment rozgrywki zmieniły moje postrzeganie tej produkcji i muszę przyznać, że wygląda to nie tylko na grę ładną, ale też i całkiem grywalną. Czyżby Sea of Thieves miało już wkrótce doczekać się konkurenta?

7. Kingdom Hearts III

Gra obecna była na niemal każdej konferencji, dzięki czemu zobaczyliśmy kilka rozbudowanych zwiastunów. Zapowiada się świetna i wzruszająca przygoda, w trakcie której spotkamy wielu znanych i lubianych bohaterów Disneya. No i jak to dobrze wygląda…

6. Ori and the Will of the Wisps

Pierwszy Ori wyglądał rewelacyjnie i był przy tym produkcją trudną, ale przy tym również sprawiedliwą i szalenie grywalną. I wszystko wskazuje na to, że sequel będzie pod każdym względem lepszy, ładniejszy i bardziej rozbudowany.

Źródło: fot. Capcom
Strony: 12

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

[SDCC 2018] Przeraża czy nie? Venom…

Do sieci wyciekło zdjęcie, na którym pojawia się filmowy Venom - materiał pochodzi z zaprezentowanego…

Piotr Piskozub
-

Najlepsza rzecz na SDCC 2018? Thanos…

Na Comic-Conie w San Diego pojawił się kolejny materiał z MCU - widnieje na nim…

Michalina Reda
-

[SDCC 2018] Grupa nowych złoczyńców w…

W tym roku swoją premierę będzie miał 2. sezon serialu Iron Fist. Poza teaserem, do…

Piotr Piskozub
-

Bracia Russo nie chcą oglądać się…

Bracia Russo udzielili wywiadu, w którym poruszyli kilka kwestii związanych z przyszłorocznym filmem Avengers 4.

Piotr Piskozub
-

[SDCC 2018] Słynny pierścień, złoczyńca obsadzony.…

Na Comic-Conie w San Diego odbył się panel poświęcony serialowi Flash. Zaprezentowano zwiastun 5. sezonu…

Piotr Piskozub
-

[SDCC 2018] Nowy kostium i transgenderowa…

W trakcie Comic-Conu w San Diego zaprezentowano zwiastun 4. sezonu Supergirl - poznaliśmy również kilka…

Co o tym sądzisz?