Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "  

Advertisement
 

Moje TOP 10 gier z E3 – Paweł Krzystyniak

Targi E3 zakończyły się kilka dni temu, dzięki czemu miałem czas na spokojne przemyślenia i ponowne obejrzenie najbardziej interesujących mnie zwiastunów. To z kolei pozwoliło mi na wybranie dziesięciu gier, których zapowiedzi wywołały u mnie największe emocje – z różnych powodów. Znalazło się tu miejsce zarówno dla efektownych materiałów CGI, kontynuacji lubianych przeze mnie serii, a także sporych zaskoczeń.

10. Battletoads

Na sam początek – ogromne zaskoczenie. W trakcie konferencji Microsoftu zaprezentowano króciutki teaser nowego Battletoads. Materiał nie zdradził praktycznie nic na temat samej gry, ale to nic – sama zajawka wystarczyła, by rozpalić zainteresowanie graczy,  w tym moje. Pozostaje mieć nadzieje, że na dalsze informacje odnośnie powrotu Rasha, Pimple’a i Zitza nie będziemy musieli czekać zbyt długo.

9. Sekiro: Shadows Die Twice

Nowa gra From Software przestała być tajemnicą. Z jednej strony – wygląda to trochę jak NiOh, z drugiej zaś, twórcy obiecują, że produkcja będzie odbiegać od poprzednich dokonań studia. Większy nacisk na akcję, ale nadal z taktyczną i wymagając walką? Brzmi to bardzo dobrze i – jak pokazuje zwiastun – wygląda to przy tym nad wyraz efektownie.

8. Skull and Bones

Przyznaję – ubiegłoroczna zapowiedź Skull and Bones zupełnie mnie nie interesowała. Teraz, efektowny i świetnie zmontowany zwiastun CGI oraz obszerny fragment rozgrywki zmieniły moje postrzeganie tej produkcji i muszę przyznać, że wygląda to nie tylko na grę ładną, ale też i całkiem grywalną. Czyżby Sea of Thieves miało już wkrótce doczekać się konkurenta?

7. Kingdom Hearts III

Gra obecna była na niemal każdej konferencji, dzięki czemu zobaczyliśmy kilka rozbudowanych zwiastunów. Zapowiada się świetna i wzruszająca przygoda, w trakcie której spotkamy wielu znanych i lubianych bohaterów Disneya. No i jak to dobrze wygląda…

6. Ori and the Will of the Wisps

Pierwszy Ori wyglądał rewelacyjnie i był przy tym produkcją trudną, ale przy tym również sprawiedliwą i szalenie grywalną. I wszystko wskazuje na to, że sequel będzie pod każdym względem lepszy, ładniejszy i bardziej rozbudowany.

Źródło: fot. Capcom
Strony: 12
 

 

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

Harry Potter – aktorzy kiedyś i…

Harry Potter to doskonale znana seria filmowa na podstawie powieści J.K. Rowling. Od premiery pierwszego…

Piotr Piskozub
-

Punisher – odchodzący wojownik Netfliksa. Tych…

Punisher już niedługo może zniknąć z platformy Netflix. To dobra okazja, by przedstawić Wam ciekawostki…

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michał Kujawiński
-

Władca Pierścieni – kiedy będzie toczyć…

Na Twitterze w momencie ogłoszenia powstania serialu Władca Pierścieni, Amazon uruchomił profil The Lord of…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – nowy wyjątkowy plakat…

Do sieci trafił kolejny plakat promujący film Kapitan Marvel. Tym razem jest to bardziej artystyczne…

Michał Kujawiński
-

Gotham – Bruce Wayne z prototypem…

Fox opublikował nowy zwiastun kolejnego odcinka serialu Gotham, który zdaje się potwierdzać, że Jeremiah Valeska…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 35 sek. [X]
 

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]