Najciekawsze premiery gier w grudniu

Końcówka roku oznacza nie tylko śnieg za oknem, ale także kilka ciekawych premier gier. Zebraliśmy dla Was najciekawsze produkcje, które zadebiutują w grudniu.

Końcówka roku oznacza nie tylko śnieg za oknem, ale także kilka ciekawych premier gier. Zebraliśmy dla Was najciekawsze produkcje, które zadebiutują w grudniu.

The Dwarves

Nietypowa gra RPG, w której pod opiekę gracza powierzonych zostało aż 15 grywalnych postaci – krasnoludów, z których każdy dysponuje innymi umiejętnościami. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie i taktyczne ich wykorzystywanie.

Premiera: 1 grudnia
Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One

Steep

Nowa marka od Ubisoftu to tym razem gra o sportach zimowych. Produkcja ta jest typowym sandboxem, w którym gracze mają sporą swobodę, jeśli chodzi o wybór aktywności – od zjazdu na nartach poczynając, a na szybowaniu wingsuitem kończąc.

Premiera: 2 grudnia
Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One

Super Mario Maker 3DS

Połączenie gry i kreatora, dzięki któremu gracze mają możliwość tworzenia własnych plansz dla Mario. Gra trafiła w ubiegłym roku na konsole Wii U, teraz w nieco zmienionej formie pojawiła się także na handheldzie firmy Nintendo.

Premiera: 3 grudnia
Platformy: Nintendo 3DS

Let It Die

Produkcja dość niespodziewanie trafiła do sklepu PlayStation Store w dniu konferencji na PlayStation Experience. Jest to gra akcji z elementami RPG i dość nietypowym klimatem, dystrybuowana w modelu free-to-play.

Premiera: 3 grudnia
Platformy: PlayStation 4

Dead Rising 4

Frank West powraca w kolejnej odsłonie tej nietypowej serii o zombie. Tym razem twórcy utrzymali całość w świątecznym klimacie. Oczywiście nie brakuje też humoru, tak charakterystycznego dla cyklu stworzonego przez firmę Capcom.

Premiera: 6 grudnia
Platformy: Windows 10, Xbox One

The Last Guardian

Długie oczekiwanie dobiega końca – gra tworzona przez autorów kultowego ICO i Shadow of the Colossus wreszcie trafi na rynek. Produkcja ta jest połączeniem platformówki z elementami logicznymi i wcielimy się w niej w chłopca, który zaprzyjaźnia się z ogromnym stworzeniem o imieniu Trico.

Premiera: 6 grudnia
Platformy: PlayStation 4

Shadow Tactics: Blades of the Shogun

Ta taktyczna produkcja wydaje się być stworzona dla fanów klasycznej serii Commandos. Rozgrywka łączy w sobie elementy taktycznej strategii czasu rzeczywistego i skradanki, zaś w ukrywaniu się przed przeciwnikami pomagają zróżnicowane umiejętności grywalnych postaci.

Premiera: 6 grudnia
Platformy: PC

Space Hulk: Deathwing

Kolejna gra w uniwersum Warhammer 40,000 to kooperacyjny FPS, będący jednocześnie adaptacją gry planszowej z 1989 roku. Gra stawia duży nacisk na walkę ze znacznie liczniejszymi przeciwnikami. Nie zabraknie również możliwości dostosowania uzbrojenia i umiejętności postaci do naszych potrzeb.

Premiera: 9 grudnia
Platformy: PC

Super Mario Run

Zapowiedź gry z Mario na platformy mobilne z systemem iOS była sporym zaskoczeniem. Produkcja ta trafi na sprzęty Apple już 15 grudnia i oferować będzie rozgrywkę klasyczną dla gatunku endless runnerów. Nasz wąsaty bohater będzie cały czas biegł w prawo, my zaś będziemy musieli omijać przeszkody.

Premiera: 15 grudnia
Platformy: iOS

The Walking Dead – A New Frontier

Końcówka roku przyniesie ze sobą również kolejną produkcję od studia Telltale Games. Tym razem będzie to trzeci już sezon The Walking Dead. Główną bohaterką ponownie będzie Clementine.

Premiera: 20 grudnia
Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One

Tom Clancy’s The Division - Survival (PS4)

Rozszerzenie Survival wprowadza do gry zupełnie nowy tryb rozgrywki, w którym – jak sama nazwa wskazuje – musimy przetrwać w niekorzystnych warunkach. Dodatek zadebiutował w ubiegłym miesiącu na PC i Xboksie One, gdzie spotkał się z ciepłym przyjęciem graczy.

Premiera: 27 grudnia
Platformy: PlayStation 4

Źródło: fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV