Najlepsze filmy Kinowego Uniwersum Marvela || naEKRANACH #137

Przed nami wydarzenie, na które czekał cały świat - premiera filmu Avengers: Koniec gry. Nim ono nastąpi, postanowiłem wybrać 10 najlepszych filmów MCU. Zapraszam!

Przed nami wydarzenie, na które czekał cały świat - premiera filmu Avengers: Koniec gry. Nim ono nastąpi, postanowiłem wybrać 10 najlepszych filmów MCU. Zapraszam!

Jędrzej Skrzypczyk

Jędrzej Skrzypczyk

Tagi:  marvel 

Nie da się ukryć, że Kinowe Uniwersum Marvela to zjawisko praktycznie niespotykane - seria póki co 21 filmów tworzących jeden "spójny" świat jest zdecydowanie najpopularniejszym aktualnie elementem hollywoodzkiego kina. Znajdzie ono swoje podsumowanie w gigantycznym widowisku jakim będzie film Avengers: Koniec gry, który najprawdopodobnie pobije wszelkie współczesne box officowe rekordy. To idealna okazja, by podsumować dotychczasowe osiągnięcia tej serii i wybrać najlepsze filmy MCU. Zapraszam!

Jak wygląda wasza lista najlepszych filmów Kinowego Uniwersum Marvela? Dajcie znać w komentarzach!

Więcej odcinków naEKRANACH, recenzji oraz innych materiałów znajdziecie na naszym kanale na YouTubie, do którego subsrybowania gorąco Was zachęcam. Dzięki za obejrzenie tego odcinka. Do usłyszenia następnym razem!

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV