Repertuar kin Nowość Program TV

Najlepsze postacie z serialu Rodzina Soprano

Rodzina Soprano obchodzi właśnie swoje 20. urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalnie dla Was zestawienie 10 najbardziej charakterystycznych postaci z rodziny z tego serialu.

20 lat minęło jak jeden dzień. Wielu z nas pamięta ten szok i niedowierzanie po obejrzeniu pierwszych epizodów Rodziny Soparno. „Tak można w telewizji?!” –  pchało się wtedy na usta. Przypomnijmy sobie te wspaniałe czasy. Poniżej prezentujemy listę najlepszych naszym zdaniem postaci z tego serialu. Czy są wśród nich i wasi faworyci?

10. Adriana La Cerva

Jak skończyła Adriana, wie każdy fan serialu. Los nie był dla niej łaskawy. To przykład tego, że igranie z ogniem prawie zawsze źle się kończy. Stłamszona przez FBI wpadła w matnie kłamstw, wynikiem czego zostaje zlikwidowana przez tych, których kochała. Jej historia to chyba jeden z najbardziej poruszających segmentów Rodziny Soprano.

Sopranos
fot. HBO

9. Anthony Soprano Jr.

Zaczynał jako mały berbeć, skończył jako niezbyt pewny siebie i lekko zagubiony mężczyzna. Jego historia również nie jest do końca optymistyczna. Anthony całe życie musiał żyć w cieniu ojca. Mimo że Tony go bardzo kochał, a matka na wszystko mu pozwalała, Anthony nie radził sobie z dwoistą naturą pracy wykonywanej przez jego staruszka.

Sopranos
fot. HBO

8. Meadow Soprano

Piękna córka Tony’ego wyzwoliła się z mafijnej matni i osiągnęła sukces zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Mimo że jako nastolatka przyprawiła rodziców nie raz o wielki ból głowy, finalnie udało jej się połączyć niezależność z wiernością rodzinie.

Sopranos
fot. HBO

7. Ralph Cifaretto

Szaleniec, morderca, furiat i niepoprawny goguś – jak tu nie kochać Ralpha? Tony nie darzył go jednak wielką miłości, wynikiem czego Ralph bardzo szybko udał się do krainy wiecznych łowów. Odcinki z jego udziałem są jednymi z najlepszych w całym serialu. Wszyscy kochamy przecież nieobliczalnych antagonistów.

Sopranos
fot. HBO

6. Johnny Sack

Głowa konkurującej z Soprano rodziny mafijnej nie była klasycznym bossem. Jest on pragmatyczny, ale gdy trzeba –  przyjacielski. Bywa delikatny i spokojny, choć potrafi również ostro „dać do pieca”. Łączyła go z Tonym szorstka, męska przyjaźń. Ważne jednak, że nie był nieobliczalny. Jego motywacje były jasne i czytelne. Johnny Sack miał więcej z Vito Corleone niż z Tony’ego Montanny.

Sopranos
fot. HBO

Źródło: zdjęcie główne: HBO
Strony: 12

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

MCU – plakaty wszystkich filmów Kinowego…

Kinowe Uniwersum Marvela rokrocznie tylko się rozrasta, a wraz z kolejnymi filmami i serialami światło…

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Michalina Reda
-

Shang-Chi – kto zagra azjatyckiego herosa?…

Shang-Chi to kolejny bohater z komiksów Marvela, który doczeka się solowego filmu. Nie wiadomo jeszcze,…

Michalina Reda
-

Gra o tron – Sophie Turner…

Sophie Turner jakiś czas temu sama przyznała się, że jest kiepska w zachowywaniu tajemnicy. Teraz…

Michalina Reda
-

Terry Gilliam uważa, że filmy superbohaterskie…

Terry Gilliam odniósł się do kina superbohaterskiego i przedstawił swoje zdanie - to po prostu…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.