Najlepsze postacie z serialu Rodzina Soprano

Rodzina Soprano obchodzi właśnie swoje 20. urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalnie dla Was zestawienie 10 najbardziej charakterystycznych postaci z rodziny z tego serialu.

Rodzina Soprano obchodzi właśnie swoje 20. urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalnie dla Was zestawienie 10 najbardziej charakterystycznych postaci z rodziny z tego serialu.

Wiktor Fisz

Wiktor Fisz

20 lat minęło jak jeden dzień. Wielu z nas pamięta ten szok i niedowierzanie po obejrzeniu pierwszych epizodów The Sopranos. "Tak można w telewizji?!" –  pchało się wtedy na usta. Przypomnijmy sobie te wspaniałe czasy. Poniżej prezentujemy listę najlepszych naszym zdaniem postaci z tego serialu. Czy są wśród nich i wasi faworyci?

10. Adriana La Cerva

Jak skończyła Adriana, wie każdy fan serialu. Los nie był dla niej łaskawy. To przykład tego, że igranie z ogniem prawie zawsze źle się kończy. Stłamszona przez FBI wpadła w matnie kłamstw, wynikiem czego zostaje zlikwidowana przez tych, których kochała. Jej historia to chyba jeden z najbardziej poruszających segmentów Rodziny Soprano.

Sopranos
fot. HBO

9. Anthony Soprano Jr.

Zaczynał jako mały berbeć, skończył jako niezbyt pewny siebie i lekko zagubiony mężczyzna. Jego historia również nie jest do końca optymistyczna. Anthony całe życie musiał żyć w cieniu ojca. Mimo że Tony go bardzo kochał, a matka na wszystko mu pozwalała, Anthony nie radził sobie z dwoistą naturą pracy wykonywanej przez jego staruszka.

Sopranos
fot. HBO

8. Meadow Soprano

Piękna córka Tony'ego wyzwoliła się z mafijnej matni i osiągnęła sukces zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Mimo że jako nastolatka przyprawiła rodziców nie raz o wielki ból głowy, finalnie udało jej się połączyć niezależność z wiernością rodzinie.

Sopranos
fot. HBO

7. Ralph Cifaretto

Szaleniec, morderca, furiat i niepoprawny goguś - jak tu nie kochać Ralpha? Tony nie darzył go jednak wielką miłości, wynikiem czego Ralph bardzo szybko udał się do krainy wiecznych łowów. Odcinki z jego udziałem są jednymi z najlepszych w całym serialu. Wszyscy kochamy przecież nieobliczalnych antagonistów.

Sopranos
fot. HBO

6. Johnny Sack

Głowa konkurującej z Soprano rodziny mafijnej nie była klasycznym bossem. Jest on pragmatyczny, ale gdy trzeba –  przyjacielski. Bywa delikatny i spokojny, choć potrafi również ostro "dać do pieca". Łączyła go z Tonym szorstka, męska przyjaźń. Ważne jednak, że nie był nieobliczalny. Jego motywacje były jasne i czytelne. Johnny Sack miał więcej z Vito Corleone niż z Tony'ego Montanny.

Sopranos
fot. HBO

Strony:
  • 1 (current)
  • 2

Źródło: zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV