Advertisement  

Najlepsze seriale stacji TNT

Na antenie stacji TNT gościło (bądź nadal gości) wiele znanych seriali zarówno produkcji własnej, jak i zewnętrznej. W dzisiejszym zestawieniu przypomnijmy sobie tytuły, które cieszą się największą popularnością.

Stacja TNT została powołana do istnienia w roku 1988, początkowo jako kanał promujący produkcje należące do klasyków kina. Z biegiem lat jednak początkowe założenia przestały wystarczać, a na antenie pojawiały się produkcje współczesne, a także własne oryginalne seriale, którym poświęcimy dzisiejsze zestawienie. Przygotowałam dla Was 15 najbardziej znanych tytułów, które na przełomie lat były emitowane na kanale TNT. Jeśli macie inne propozycje, dajcie znać w komentarzach.

Ostatni okręt

Akcja serialu Ostatni okręt rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Główni bohaterowie to załoga amerykańskiego niszczyciela USS Nathan James, która unika zarażenia śmiercionośnym wirusem, jaki zaatakował ląd. Grupa próbuje dostosować się do nowych warunków życia, szukając jednocześnie przyczyny epidemii. Serial powstał w oparciu o powieść Williama Brinkleya, a już w przyszłym roku zadebiutuje 5. sezon produkcji.

Gliniarze z Southland

Ten wysoko oceniany serial kryminalny rozpoczął swoją emisję na kanale NBC, jednak TNT zakupiło prawa do produkcji jeszcze w roku 2009, rozwijając ją na cztery kolejne sezony. Głównymi bohaterami serialu są amerykańscy policjanci, którzy codziennie stawiają czoła nowym zbrodniom i wykroczeniom. Są wśród nich nowicjusz Ben Sherman, bezkompromisowy John Cooper, detektyw Lydia Adams, która godzi trudną pracę z opieką nad chorą matką, czy funkcjonariuszka Chickie Brown, walcząca o równą pozycję kobiet w policji. Poznajemy tu nie tylko zawodową stronę życia bohaterów, ale także ich perypetie osobiste.

Bibliotekarze

Znany serial TNT jeszcze w tym roku powróci z 4. sezonem. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku, gdzie pod gmachem biblioteki Metropolitan mieści się tajna organizacja Bibliotekarzy – specjalistów badających magiczne artefakty i legendarne przedmioty. Bibliotekarze stoją na straży tych niezwykłych skarbów, zwalczając potężne zło i dbając o to, by nie dostały się one w niepowołane ręce. Przygodowa produkcja fantasy była nominowana do nagrody Saturna.

Pułapki umysłu

Fabuła serialu skupia się na zdolnym neurobiologu, Danielu Pierce. Mężczyzna jest bezkonkurencyjny w swojej dziedzinie, potrafiąc odczytać każdą emocję człowieka. Za sprawą dziwnych wizji, jest również w stanie odgadywać tajemnice wielu morderstw, z czego chętnie korzysta FBI. Ich współpraca okazuje się bardzo owocna, a kolejne sekrety kryminalne wreszcie mogą zostać rozwiązane. W roli głównej występuje Eric McCormack. Serial był emitowany w latach 2012-2015.

Królestwo zwierząt

Zeszłoroczny serial TNT powstał na podstawie australijskiego filmu pod tym samym tytułem. Głównym bohaterem jest młody chłopak imieniem Joshua, który wskutek przedawkowania matki, jest zmuszony zamieszkać z dziwną rodziną w Californi. Nie wie, że jej członkowie są powiązani z działalnością kryminalną. Codzienność nastolatka okazuje się więc daleka od przeciętnego podmiejskiego życia. Serial otrzymał zamówienie na 3. sezon, który zadebiutuje w przyszłym roku.


.

Źródło: zdjęcie główne: TNT
Strony: 123

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
spoilery
0 -

Avengers: Wojna bez granic – zabawki…

Firma Hot Toys zaprezentowała zabawki promujące film Avengers: Wojna bez granic. Mogą one potwierdzać spekulacje…

Paweł Krzystyniak
0 -

40 zwiastunów do obejrzenia w ten…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Piotr Piskozub
spoilery
0 -

Avengers: Wojna bez granic – ten…

W sieci pojawił się nowy plakat do filmu Avengers: Wojna bez granic, który sugeruje podział…

Michalina Reda
0 -

Co z 4. sezonem serialu Rick…

Wygląda na to, że przyszłość serialu Rick i Morty stoi pod dużym znakiem zapytania. Twórcy…

Piotr Piskozub
0 -

Brak Venoma w filmie Venom? Tom…

Tom Hardy zabrał głos na temat pojawiających się ostatnimi czasy pogłosek, wedle których w filmie…

Michalina Reda
0 -

Tom Cruise i helikopter. Nowe zdjęcie…

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie z nadchodzącego Mission: Impossible - Fallout. Widzimy na nim…

Co o tym sądzisz?