Repertuar kin Nowość Program TV

Najlepsze seriale stacji TNT

Na antenie stacji TNT gościło (bądź nadal gości) wiele znanych seriali zarówno produkcji własnej, jak i zewnętrznej. W dzisiejszym zestawieniu przypomnijmy sobie tytuły, które cieszą się największą popularnością.

Stacja TNT została powołana do istnienia w roku 1988, początkowo jako kanał promujący produkcje należące do klasyków kina. Z biegiem lat jednak początkowe założenia przestały wystarczać, a na antenie pojawiały się produkcje współczesne, a także własne oryginalne seriale, którym poświęcimy dzisiejsze zestawienie. Przygotowałam dla Was 15 najbardziej znanych tytułów, które na przełomie lat były emitowane na kanale TNT. Jeśli macie inne propozycje, dajcie znać w komentarzach.

Ostatni okręt

Akcja serialu Ostatni okręt rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Główni bohaterowie to załoga amerykańskiego niszczyciela USS Nathan James, która unika zarażenia śmiercionośnym wirusem, jaki zaatakował ląd. Grupa próbuje dostosować się do nowych warunków życia, szukając jednocześnie przyczyny epidemii. Serial powstał w oparciu o powieść Williama Brinkleya, a już w przyszłym roku zadebiutuje 5. sezon produkcji.

Gliniarze z Southland

Ten wysoko oceniany serial kryminalny rozpoczął swoją emisję na kanale NBC, jednak TNT zakupiło prawa do produkcji jeszcze w roku 2009, rozwijając ją na cztery kolejne sezony. Głównymi bohaterami serialu są amerykańscy policjanci, którzy codziennie stawiają czoła nowym zbrodniom i wykroczeniom. Są wśród nich nowicjusz Ben Sherman, bezkompromisowy John Cooper, detektyw Lydia Adams, która godzi trudną pracę z opieką nad chorą matką, czy funkcjonariuszka Chickie Brown, walcząca o równą pozycję kobiet w policji. Poznajemy tu nie tylko zawodową stronę życia bohaterów, ale także ich perypetie osobiste.

Bibliotekarze

Znany serial TNT jeszcze w tym roku powróci z 4. sezonem. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku, gdzie pod gmachem biblioteki Metropolitan mieści się tajna organizacja Bibliotekarzy – specjalistów badających magiczne artefakty i legendarne przedmioty. Bibliotekarze stoją na straży tych niezwykłych skarbów, zwalczając potężne zło i dbając o to, by nie dostały się one w niepowołane ręce. Przygodowa produkcja fantasy była nominowana do nagrody Saturna.

Pułapki umysłu

Fabuła serialu skupia się na zdolnym neurobiologu, Danielu Pierce. Mężczyzna jest bezkonkurencyjny w swojej dziedzinie, potrafiąc odczytać każdą emocję człowieka. Za sprawą dziwnych wizji, jest również w stanie odgadywać tajemnice wielu morderstw, z czego chętnie korzysta FBI. Ich współpraca okazuje się bardzo owocna, a kolejne sekrety kryminalne wreszcie mogą zostać rozwiązane. W roli głównej występuje Eric McCormack. Serial był emitowany w latach 2012-2015.

Królestwo zwierząt

Zeszłoroczny serial TNT powstał na podstawie australijskiego filmu pod tym samym tytułem. Głównym bohaterem jest młody chłopak imieniem Joshua, który wskutek przedawkowania matki, jest zmuszony zamieszkać z dziwną rodziną w Californi. Nie wie, że jej członkowie są powiązani z działalnością kryminalną. Codzienność nastolatka okazuje się więc daleka od przeciętnego podmiejskiego życia. Serial otrzymał zamówienie na 3. sezon, który zadebiutuje w przyszłym roku.


.

Źródło: zdjęcie główne: TNT
Strony: 123

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Tak wygląda młody Shazam – zobacz…

W sieci pojawiło się kolejne zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy młodszą wersję tytułowego…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Tom Holland mógł zdradzić wielki spoiler…

Tom Holland, ekranowy Spider-Man, w jednym z wywiadów mógł wyjawić wielki spoiler na temat produkcji…

Michał Kujawiński
-

Powrót do przeszłości: Zobacz zdjęcia z…

Dziś mija dokładnie 10 lat od powstania znakomitego filmu Christophera Nolana, Mroczny Rycerz. Fantastyczny klimat,…

Michalina Reda
-

Aktorzy, którzy w młodości byli zawodowymi…

Nie wszyscy aktorzy zaczynali swoje kariery od specjalnych szkół filmowych czy desek teatrów - są…

Piotr Piskozub
-

Jeszcze jeden złoczyńca w Spider-Man: Far…

Do obsady filmu Spider-Man: Far From Home w tajemniczej roli dołączył Numan Acar.

Emil Borzechowski
-

Skynetu nie będzie, Terminator się nie…

Jeśli wśród czytelników naEKRANIE jest jakiś czarny charakter, który liczył na to, że sztuczna inteligencja…

Co o tym sądzisz?