Pecety inspirowane superbohaterami. Od Hulka do Iron Mana.

Pecety zamknięte w prostych, metalowych pudłach już ci się znudziły? Spójrz na komputery nawiązujące do kultowych superbohaterów.

Pecety zamknięte w prostych, metalowych pudłach już ci się znudziły? Spójrz na komputery nawiązujące do kultowych superbohaterów.

Emil Borzechowski

Emil Borzechowski

Pecety doskonale nadają się do najróżniejszych przeróbek. Świat moderów komputerowych pełen jest niesamowitych konstrukcji, które w niczym nie przypominają klasycznych skrzynek. Dysponując dużą dozą fantazji oraz umiejętności manualnych można stworzyć komputer, który od razu poinformuje twoich gości, że należy do miłośnika popkultury. Zobacz najciekawsze modyfikacje obudów pecetowych inspirowanych światem superbohaterów.

Kapitan Ameryka na QuakeConie

W 2014 roku moder Vic McGuire z Modders-inc zaprojektował prawdopodobnie najbardziej amerykański komputer na świecie. Klasyczną obudowę przyozdobił malunkiem przedstawiającym amerykańską flagę, a na szczycie umieścił figurkę z Kapitanem Ameryką na amerykańskim motocyklu.

Zdjęcie: Modders-Inc

Superman MSI

To rzeźba? To zabawka? Nie, to po prostu pecet zamknięty w obudowie, która przypomina logo jednego z najbardziej rozpoznawalnych superbohaterów. Moderzy BaluC i SocceR z black-mod.com postanowili od zera zaprojektować obudowę, która będzie przypominała logo Supermana. Nie zabrakło tu nawet stylowej peleryny.

Zdjęcie: Black-Mod, BaluC i SocceR

Incredible Hulk

Zatrudnianie Hulka do opieki nad komputerem być może nie byłoby zbyt dobrym pomysłem, ale trzeba przyznać, że ten dość wiekowy projekt – pochodzi z 2007 roku – ma w sobie mnóstwo uroku. Obudowa doskonale oddaje charakter tego superbohatera, który uwielbia miażdżyć wszystko, co wpadnie mu w ręce.

Zdjęcie: Overclock.net

Batmobil MSI

Nie, to nie jest zdalnie sterowany Batmobil z filmu Batman v Superman: Dawn of Justice , to coś znacznie lepszego. To komputer, który wygląda jak Batmobil ze wspomnianego filmu. Moder o nicku thechoozen postanowił wziąć udział w tym samym wyzwaniu, w którym powstało logo Supermana, ale opowiedział się po drugiej stronie konfliktu. W ten sposób powstała prawdopodobnie najciekawsza replika Batmobila. Ten sprzęt nie tylko świetnie wygląda, odpali także grę Batman: Arkham Knight.

Zdjęcie: msi.com

Strony:
  • 1 (current)
  • 2

Źródło: Zdjęcie: Designs By IFR

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV