Repertuar kin Nowość Program TV

Pecety inspirowane superbohaterami. Od Hulka do Iron Mana.

Pecety zamknięte w prostych, metalowych pudłach już ci się znudziły? Spójrz na komputery nawiązujące do kultowych superbohaterów.

Pecety doskonale nadają się do najróżniejszych przeróbek. Świat moderów komputerowych pełen jest niesamowitych konstrukcji, które w niczym nie przypominają klasycznych skrzynek. Dysponując dużą dozą fantazji oraz umiejętności manualnych można stworzyć komputer, który od razu poinformuje twoich gości, że należy do miłośnika popkultury. Zobacz najciekawsze modyfikacje obudów pecetowych inspirowanych światem superbohaterów.

Kapitan Ameryka na QuakeConie

W 2014 roku moder Vic McGuire z Modders-inc zaprojektował prawdopodobnie najbardziej amerykański komputer na świecie. Klasyczną obudowę przyozdobił malunkiem przedstawiającym amerykańską flagę, a na szczycie umieścił figurkę z Kapitanem Ameryką na amerykańskim motocyklu.

Zdjęcie: Modders-Inc

Superman MSI

To rzeźba? To zabawka? Nie, to po prostu pecet zamknięty w obudowie, która przypomina logo jednego z najbardziej rozpoznawalnych superbohaterów. Moderzy BaluC i SocceR z black-mod.com postanowili od zera zaprojektować obudowę, która będzie przypominała logo Supermana. Nie zabrakło tu nawet stylowej peleryny.

Zdjęcie: Black-Mod, BaluC i SocceR

Incredible Hulk

Zatrudnianie Hulka do opieki nad komputerem być może nie byłoby zbyt dobrym pomysłem, ale trzeba przyznać, że ten dość wiekowy projekt – pochodzi z 2007 roku – ma w sobie mnóstwo uroku. Obudowa doskonale oddaje charakter tego superbohatera, który uwielbia miażdżyć wszystko, co wpadnie mu w ręce.

Zdjęcie: Overclock.net

Batmobil MSI

Nie, to nie jest zdalnie sterowany Batmobil z filmu Batman vs Superman, to coś znacznie lepszego. To komputer, który wygląda jak Batmobil ze wspomnianego filmu. Moder o nicku thechoozen postanowił wziąć udział w tym samym wyzwaniu, w którym powstało logo Supermana, ale opowiedział się po drugiej stronie konfliktu. W ten sposób powstała prawdopodobnie najciekawsza replika Batmobila. Ten sprzęt nie tylko świetnie wygląda, odpali także grę Batman: Arkham Knight.

Zdjęcie: msi.com

Źródło: Zdjęcie: Designs By IFR
Strony: 12

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

MCU – plakaty wszystkich filmów Kinowego…

Kinowe Uniwersum Marvela rokrocznie tylko się rozrasta, a wraz z kolejnymi filmami i serialami światło…

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Michalina Reda
-

Thanos jako kobieta? Zobacz świetny cosplay

Thanos to potężny złoczyńca MCU, z którym ponownie zmierzą się superbohaterowie. Jedna z fanek zaproponowała…

Michalina Reda
-

Shazam! – Zachary Levi bronił Kapitan…

Kiedy Kapitan Marvel była atakowana przez trolli internetowych, Zachary Levi, odtwórca roli Shazama, stanął w…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.