QUIZ: Jak dobrze znasz świat gier planszowych? + konkurs

W naszym dzisiejszym quizie możecie nie tylko sprawdzić swoją wiedzę o grach planszowych, ale też zawalczyć o wygranie Tajemniczego domostwa.

W naszym dzisiejszym quizie możecie nie tylko sprawdzić swoją wiedzę o grach planszowych, ale też zawalczyć o wygranie Tajemniczego domostwa.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Tagi:  quiz 

Nagrody wygrali:
Krzysiek Lachowicz
Radosław Warzocha
Sylwia Suszyńska

Dziś mamy dla Was nietypowy quiz, będący jednocześnie konkursem, w którym możecie zdobyć grę planszową Tajemnicze domostwo.

Tajemnicze Domostwo jest kooperacyjną grą planszową, przeznaczoną dla 2 do 7 uczestników. Jeden z graczy wciela się w rolę ducha, pozostali to grupa ekscentrycznych śledczych: słynny detektyw, medium, podróżniczka z Dalekiego Wschodu, przenikliwy dziennikarz, cygańska wiedźma oraz przedstawiciel prawa. Dzięki wskazówkom widma wszyscy oni starają się rozwikłać zagadkę sprzed lat i wreszcie ustalić: kto zabił?

Do rozdania mamy 3 egzemplarze tej gry, dostarczone przez firmę Portal Games.

fot. Portal Games, GameTrollTV

Pytania w naszej zabawie zostały wymyślone przez redaktorów GameTrollTV. Jeżeli odpowiecie na co najmniej 12 z 14 pytań, otrzymacie dostęp do zadania konkursowego.

Uwaga - zdjęcia przy pytaniach mają charakter poglądowy, nie sugerujcie się nimi przy udzielaniu odpowiedzi.

Powodzenia!


Źródło: fot. pixabay.com

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV