Repertuar kin Nowość Program TV

Seriale interaktywne: przyszłość telewizji? || naEKRANACH #125

Netflix zapowiedział niedawno interaktywny odcinek Black Mirror, a już wkrótce otrzymamy interaktywną serię Minecraft. Czy to początek telewizyjnej rewolucji? O tym w najnowszym odcinku naEKRANACH.

Jakiś czas temu Netflix zapowiedział prace nad interaktywnym odcinkiem Czarnego Lustra. To jednak nie pierwsze zmagania platformy z tą formą rozrywki, a tym bardziej nie jest to aż tak wielka nowość w telewizji. W najnowszym odcinku naEKRANACH przyglądam się historii i dotychczasowym dokonaniom na polu telewizji interaktywnej, ale też zastanawiam się, jakie problemy i wyzwania czekają twórców, którzy chcą spróbować swych sił w tworzeniu interaktywnych treści. Warto także pamiętać, że telewizja nie jest pierwszym medium, które wykorzystuje interakcje z widzem. Gry wideo to oczywiście ciągła interakcja, jednak zarówno kino jak i literatura również zaproponowały swoje rozwiązania. Jednak czy serial interaktywny to kolejny krok w rozwoju telewizji? Zapraszam do obejrzenia najnowszego odcinka:

Czekacie na rozwój interaktywnych seriali? Dajcie znać w komentarzach!

Zapraszam Was także na nasz kanał na YouTubie, gdzie publikujemy masę różnych materiałów! Możecie również zasubskrybować kanał, by nie przegapić żadnego odcinka naEKRANACH. Dzięki za oglądanie. Na razie!

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

MCU – plakaty wszystkich filmów Kinowego…

Kinowe Uniwersum Marvela rokrocznie tylko się rozrasta, a wraz z kolejnymi filmami i serialami światło…

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Michalina Reda
-

Thanos jako kobieta? Zobacz świetny cosplay

Thanos to potężny złoczyńca MCU, z którym ponownie zmierzą się superbohaterowie. Jedna z fanek zaproponowała…

Michalina Reda
-

Shazam! – Zachary Levi bronił Kapitan…

Kiedy Kapitan Marvel była atakowana przez trolli internetowych, Zachary Levi, odtwórca roli Shazama, stanął w…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.