Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "  

Advertisement

 

TOP 15: Najlepsze gry lotnicze wszech czasów. W co warto zagrać?

Już jutro premiera gry Dywizjon 303: Bitwa o Anglię. Z tej okazji warto przypomnieć sobie o innych tytułach, w których możemy wzbić się w przestworza.

15 River Raid

River Raid

O grze

Zręcznościowa gra, która na rynek trafiła w 1982 roku, w której pilotujemy niewielki myśliwiec poruszający się nad rzeką. Zadaniem gracz… Czytaj więcej

Zacznijmy od klasyka, który zagościł na wielu platformach przez dziesięciolecia.  Nie znajdziecie tu co prawda żadnego realizmu, za to tonę naprawdę świetnej zabawy, która mimo podeszłego wieku produkcji, nijak się nie zestarzała.

14 WINGS

oceń
1990
Wings

O grze

Klasyczna gra akcji, która zadebiutowała na komputerze Amiga. Akcję tej produkcji osadzono w czasie I wojny światowej. W październiku 2014… Czytaj więcej

I kolejny hit z przeszłości, wpierw wydany na Amigę, a potem na Game Boy Advance. Gra oferowała różnorakie misje osadzone w teatrze działań I Wojny Światowej i okazała się ogromnym sukcesem komercyjnym. Znów – mało realizmu, za to tona zabawy.

13 Gunship 2000

oceń
1991
Gunship 2000

O grze

Symulator lotu helikopterem i jednocześnie sequel gry Gunship. Gra zadebiutowała na rynku w 1991 roku, zaś za jej stworzenie odpowiada… Czytaj więcej

Gra, która z jednej strony była nazywana najlepszym symulatorem helikoptera swoich czasów, chwalona za realistycznie oddane modele broni i mnogość dostępnych pojazdów, a z drugiej zebrała falę krytyki spowodowanej średnim modelem lotu i grafiką. Jednak liczba sprzedanych kopii, liczba platform, na których się ukazała i wierna rzesza fanów, mówią same za siebie.

12 Jane's F/A-18

Jane’s F/A-18

O grze

Za stworzenie gry odpowiada Jane's Combat Simulations. Produkcja pozwala zasiąść za sterami wielozadaniowego myśliwca F/A-18E Super Hornet. Czytaj więcej

Ostatni z długiej linii symulatorów wydanych przez EA a sygnowanych logiem Jane’s Information Group, legendarnego wydawnictwa zajmującego się tematyką militariów i transportu. Jane’s F/A-18 to zdecydowanie najbardziej dopracowana odsłona serii, która swego czasu była o krok od wygrania nagrody za najlepszą symulację roku.

11 DCS A-10

DCS: A-10C Warthog

O grze

Wymagający symulator lotniczy stworzony przez rosyjskie studio Eagle Dynamics. Twórcy odwzorowali realistycznie fizykę lotu, a także zadbali o zgodne z… Czytaj więcej

Jak i właściwie każdy jeden produkt z serii Digital Combat Simulator to darmowy symulator lotniczy, zawierający wiele mniej lub bardziej znanych pojazdów latających, gigantyczny wręcz poziom realizmu i całkiem sympatyczną grafikę. Czemu nie jest wyżej na liście? Stopień skomplikowania tej produkcji odrzuci ogromną część graczy.


Poznaj klawiaturę multimedialną Logitech K400+

Źródło: fot. Microsoft
Strony: 123
 

 

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

Harry Potter – aktorzy kiedyś i…

Harry Potter to doskonale znana seria filmowa na podstawie powieści J.K. Rowling. Od premiery pierwszego…

Piotr Piskozub
-

Punisher – odchodzący wojownik Netfliksa. Tych…

Punisher już niedługo może zniknąć z platformy Netflix. To dobra okazja, by przedstawić Wam ciekawostki…

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michał Kujawiński
-

Władca Pierścieni – kiedy będzie toczyć…

Na Twitterze w momencie ogłoszenia powstania serialu Władca Pierścieni, Amazon uruchomił profil The Lord of…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – nowy wyjątkowy plakat…

Do sieci trafił kolejny plakat promujący film Kapitan Marvel. Tym razem jest to bardziej artystyczne…

Michał Kujawiński
-

Gotham – Bruce Wayne z prototypem…

Fox opublikował nowy zwiastun kolejnego odcinka serialu Gotham, który zdaje się potwierdzać, że Jeremiah Valeska…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 35 sek. [X]

 

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]