

Seriale:
PIĄTEK:
Breaking Bad – sez.1, odc. 1
23:15
AXN
Serial opowiada historię nauczyciela chemii który dowiaduje się pewnego dnia że ma nieoperacyjnego raka płuc. Rodzina boryka się z ciągłymi problemami finansowymi oraz wraz z żoną Skyler spodziewają się nieplanowanego dziecka oraz mają już cierpiącego na porażenie mózgowe syna. Walt postanawia zarobić jak najwięcej pieniędzy przed swoją śmiercią. Zbieg wydarzeń sprawia że główny bohater wraz ze swoim byłym uczniem Jessem Pinkmanem zaczynają produkować metamfetaminę która okazuję się najczystszym i najlepszym narkotykiem na rynku.
Zobacz także:
Flash – sez. 4, odc. 10 - 20:00 (AXN)
Six – sez. 2, odc. 2 - 20:10 (HBO)
Kontra: Odwet – odc. 6 - 21:00 (HBO)
SOBOTA:
Westworld – sez. 2, odc. 1 – 10
19:00
HBO3
Serial science fiction oparty na filmie Michaela Crichtona z 1973 roku. Akcja Westworld rozgrywa się w futurystycznym parku rozrywki, w którym roboty zaczynają szaleć i atakować gości.
Zobacz więcej:
Las – sez.1, odc. 1 – 6 – 17:55 (ale kino+)
Patrick Melrose – sez.1, odc.2 - 20:00 (Cinemax)
Orville – sez.1, odc. 7 – 8 - 20:10 (FOX)
Cormoran Strike – sez.1, odc. 7 - 21:05 (Cinemax)
NIEDZIELA:
Jess i chłopaki – sez.7, odc. 1 – 2
22:00
FOX Comedy
Serial Jess i chłopaki w komediowy sposób opowiada o przejściach, z którymi Jessica Day musi poradzić sobie po tym, jak jej chłopak-model niespodziewanie z nią zerwał. Pomagają jej w tym trzej nowi współlokatorzy: barman Nick, profesjonalny uwodziciel Schmidt i były sportowiec, a obecnie trener.
Zobacz także:
Imperium – sez. 4, odc. 13 – 15 - 20:10 (FOX)
Killjoys – sez. 3, odc. 5 – 21:00 (SCI FI)
Obsesja Eve – sez. 1, odc. 3 - 21:00 (HBO3)
Bankowa gra – odc. 6 - 21:45 (HBO3)
The Good Doctor – sez.1, odc. 1 – 2 – 21:50 (TVP2)
Źródło: Fot. Lionsgate


