Lighthouse (2019)

The Lighthouse

Lighthouse

Akcja horroru dzieje się w 1890 roku w Nowej Szkocji. Film śledzi losy starego latarnika imieniem Old. Dalsze szczegóły fabuły są trzymane w tajemnicy.

Trailery i materiały wideo

The Lighthouse - trailer

Najnowsza recenzja redakcji

Lighthouse to nowy film Roberta Eggersa, twórcy Czarownicy - arthusowego horroru, który błyskawicznie stał się dziełem kultowym. Oczekiwania wobec jego kolejnego filmu były więc spore, a kolejne materiały zapowiadały dzieło nietuzinkowe w każdym aspekcie. Film zadebiutował na tegorocznym festiwalu w Cannes a później w Toronto zbierając entuzjastyczne recenzje, a w Polsce pierwsi widzowie mieli okazje obejrzeć film na American Film Festival. Dzięki staraniom polskich kinomaniaków film trafi ostatecznie do szerokiej dystrybucji 29 listopada i warto zapisać sobie tę datę - takiej premiery przegapić nie można. Dlaczego nowy film z Robertem Pattinsonem i Willemen Dafoe to pozycja obowiązkowa? Zobaczcie poniższą wideorecenzję:

Dzięki za obejrzenie tej recenzji. Więcej naszych materiałów znajdziecie na naszym kanale na YouTubie, gdzie publikujemy zarówno recenzje jak i wywiady, relacje z premier oraz ciekawostki na temat filmów i seriali. Do usłyszenia już wkrótce.

Co o tym sądzisz?

Zobacz w kinach

Znajdź najbliższe
Brak emisji w tym mieście

Zobacz pełen repertuar >

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Jake Abel

Jake Abel

ur. 1987, kończy 32 lat

Allison Tolman

Allison Tolman

ur. 1981, kończy 38 lat

Owen Wilson

Owen Wilson

ur. 1968, kończy 51 lat

Steven Moffat

Steven Moffat

ur. 1961, kończy 58 lat

Robert Kazinsky

Robert Kazinsky

ur. 1983, kończy 36 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV