Uncharted 3: Drake’s Deception (2011)

Uncharted 3: Drake's Deception

Uncharted 3: Drake’s Deception

Wcielamy się kolejny raz w rolę Nathana Drake'a potomka słynnego angielskiego korsarza. To kontynuacja jednej z najbardziej znanej i docenianej serii, która dostępna jest tylko na konsole PlayStation. W trzeciej części trafiamy na na pustynię Ar-Rab al-Chali, gdzie wspólnie z mentorem i zarazem przyjacielem głównego bohatera, Victorem „Sully” Sullivanem staramy się odszukać tajemnicze, pełne skarbów miasto nazywane „Atlantydą Piasków”.

W poszukiwaniach przeszkodzać będzie próbować nam organizacja kultystów, której przewodzi bezwzględny przywódca. Gra oferuje trzy tryby gry. Rozgrywkę jednoosobową (rozbudowana przygoda fabularna); kooperację do trzech osób przez internet w scenariuszach nawiązujących do historii trybu single player; oraz zabawę wieloosobową w takich trybach jak klasyczny deathmatch, czy plunder (przechwytywanie i przenoszenie skarbu do swojej bazy). Autorzy rozbudowali znacznie fizykę gry, dzięki czemu możliwe jest realistycznie oddanie charakterystycznych dla pustyni zjawisk, takich jak burza piaskowa, dym, ogień, czy woda.

Także animacje Drake'a i jego kompanów podróży zostały poprawione. Główny bohater zyskał nowe umiejętności. Przede wszystkim wyposażono go w zdolność walki wręcz z kilkoma przeciwnikami naraz. Przygotowano także lepszy model walki przy pomocy broni palnej, oraz zdolności cichych ataków z ukrycia.

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Elle Fanning

Elle Fanning

ur. 1998, kończy 22 lat

Kristen Stewart

Kristen Stewart

ur. 1990, kończy 30 lat

Jay Baruchel

Jay Baruchel

ur. 1982, kończy 38 lat

Isaac Hempstead-Wright

Isaac Hempstead-Wright

ur. 1999, kończy 21 lat

Dennis Quaid

Dennis Quaid

ur. 1954, kończy 66 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV